اخبار کوتاه

امکان استیک کردن اتریوم در متامسک فراهم می‌شود

توسعه‌دهندگان کیف پول محبوب متامسک (Metamask) اعلام کردند که امکانی را فراهم کرده‌اند تا کاربران بتوانند به صورت مستقیم اترهای خود را در پلتفرم‌های لیدو و راکت‌پول سپرده‌گذاری (استیکینگ) کنند و توکن‌های نقدینگی استیکینگ این پلتفرم‌ها را دریافت کنند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتو پوتیتو، کانسنسیس (ConsenSys) شرکت توسعه‌دهنده کیف پول متامسک اعلام کرد از این به بعد کاربران این کیف پول قادر خواهند بود تا استیکینگ ETH خود را در پلتفرم‌های لیدو (Lido) و راکت‌پول (Rocket Pool) به صورت مستقیم از طریق متامسک انجام دهند و توکن نقدینگی این پلتفرم‌ها را در کیف پول خود دریافت کنند. در حال حاضر نسخه بتا این قابلیت توسعه داده شده است.

گفتنی است پلتفرم‌های لیدو و راکت‌پول از آنجایی برای استیکینگ اتریوم مطرح شدند که کاربران نیازی نداشتند تا حداقل ۳۲ واحد ETH را برای سپرده‌گذاری تامین کنند و با هر مقداری اتر قادر به انجام این کار بودند و در ازای آن توکن نقدینگی استیکینگ مانند stETH و rETH را از پلتفرم دریافت می‌کردند.

آیا استیکینگ اتریوم توسط متامسک انجام می‌شود؟

  • خیر این کیف پول صرفا واسطه کاربری برای اتصال به پلتفرم‌های لیدو و راکت‌پول را فراهم کرده است و سپرده‌گذاری در این پلتفرم‌ها انجام می‌شود.
منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا