اخبار بیت کوین

مایکرواستراتژی ۷۸۶ میلیون دلار بیت کوین دیگر خریداری کرد

بر اساس توییت مایکل سیلور (Michael Saylor)، بنیانگذار شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، این شرکت باز هم به استراتژی خرید بیت کوین خود ادامه داده و ۱۱٬۹۳۱ واحد دیگر از این ارز دیجیتال با ارزشی بالغ بر ۷۸۶ میلیون دلار را به خزانه خود اضافه کرده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، شرکت مایکرواستراتژی دو روز پیش با فروش اوراق قرضه قابل تبدیل با نرخ بهره ۲.۲۵٪ و با پریمیوم ۳۵٪ نسبت به میانگین قیمت سهام معمولی کلاس A خود حدود ۷۸۶ میلیون دلار پول جمع‌آوری کرد و تمام آن را به سرمایه‌گذاری در بیت کوین اختصاص داد.

به گفته سیلور، شرکت مایکرواستراتژی بین بازه ۲۷ آپریل تا ۱۹ ژوئن، تقریبا ۱۱٬۹۳۱ واحد بیت کوین با ارزشی بالغ بر ۷۸۶ میلیون دلار را با استفاده از درآمد حاصل از عرضه اوراق قرضه و درآمد مازاد خود در این سه‌ماهه خریداری کرده است. میانگین قیمت خرید برای هر واحد بیت کوین نیز این بار حدود ۶۵٬۸۸۳ دلار بوده است.

توییت مایکرواستراتژی
منبع: X

مایکرواستراتژی روند خرید بیت کوین خود را از آگوست سال ۲۰۲۰ آغاز و در آن زمان ۲۵۰ میلیون دلار از این ارز دیجیتال را خریداری کرد. از آن زمان تاکنون، این شرکت به طور مداوم به سرمایه‌گذاری در بیت کوین مشغول بوده و در حال حاضر ۲۲۶٬۳۳۱ واحد از این ارز دیجیتال معادل ۸.۳۳ میلیارد دلار را در خزانه خود نگهداری می‌کند. بر اساس داده‌های منتشر شده، میانگین خرید کلی مایکرواستراتژی در این سال‌ها به ۳۶٬۷۹۸ دلار رسیده است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا