متوسط میهن پادکستاستخراج

میهن پادکست – آیا استخراج اتر در ایران سودآور است؟

تعداد زیادی از علاقه‌مندان حوزه ارزهای دیجیتال طرفدار استخراج هستند و معتقدند سودآوری استخراج از خرید و فروش بیشتر است. این مسئله ممکن بود تا چند سال پیش حقیقت داشته باشد؛ ولی حالا با افزایش سختی شبکه ارزهای دیجیتال محبوب مثل بیت کوین و اتر، آیا فرآیند استخراج هنوز هم سودآور است؟ وجود چنین سوالاتی باعث شد این قسمت از میهن پادکست را به موضوع استخراج اتر در ایران و به طور کلی، مبانی استخراج اتر اختصاص بدهیم.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

 

همانطور که شنیدید، درست مثل بیت کوین، استخراج اتر در ایران هم نیازمند بررسی فاکتورهای زیادی است و قبل از شروع این کار، حتما باید بررسی کنید و ببینید که آیا هزینه‌های خریداری تجهیزات، نگهداری آنها و هزینه برق مصرفی، با درآمد شما از این کار تناسب خواهد داشت یا خیر. مثل همیشه توصیه ما این است که قبل از شروع هر فعالیتی در حوزه کریپتو، اول دانش و اطلاعات خود را افزایش دهید و با افرادی که سابقه فعالیت در این حوزه دارند، مشورت کنید.

امیدواریم مطالب ارائه شده در این میهن پادکست برای شما مفید واقع شده باشد. فراموش نکنید که نظرات و پیشنهادات خود در مورد این قسمت را با ما در میان بگذارید.

از این به بعد، شما می‌توانید علاوه بر کانال تلگرامی میهن بلاکچین، میهن پادکست را در پلتفرم شنوتو، پلتفرم کست‌باکس، پلتفرم پادبین و پلتفرم اسپاتیفای بشنوید.

برای گوش دادن به بقیه میهن پادکست ها، می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

میهن پادکست

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا