میهن پادکست

میهن پادکست – شروعی تازه در مسیری قدیمی

این قسمت از میهن پادکست را به کارهایی که در گذشته انجام داده‌ایم و مسیری که تا به امروز پیمودیم، اختصاص دادیم. میهن پادکست از فروردین ۱۳۹۷ شروع به کار کرده و تا الان ۷۰ قسمت از آن منتشر شده است. موضوعات متعددی مانند پرداختن به مفاهیم پایه، توضیح درباره پروژه‌های بلاکچینی، گفت‌وگو با کارشناسان حوزه کریپتوکارنسی، زندگی‌نامه افراد معروف و از این دست موارد، جزو سبد محتوایی پادکست میهن بلاکچین بوده‌اند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

در طول این مسیر زمان‌هایی وجود داشت که فعالیتمان را متوقف کردیم و با برنامه‌ریزی مجدد به میدان برگشتیم. بعد از وقفه اخیری که پس از شهریور ۱۴۰۱ در کار به‌وجود آمد، بازنگری در برنامه محتوایی و شیوه ارائه میهن پادکست داشتیم.

قرار است در مرحله اول حوزه‌های مختلفی مانند اقتصاد و تکنولوژی را به میهن پادکست اضافه کنیم و در قدم‌های بعدی دامنه موضوعات را گسترده‌تر کنیم. همچنین برای بهبود عملکردمان در سرویس میهن پادکست، پرسشنامه‌ای طراحی کردیم. از شما بابت همراهی در این مسیر سپاسگزاریم.

شما می‌توانید میهن پادکست را از پلتفرم‌های صوتی کست باکس، اسپاتیفای، اپل پادکست و همینطور در کانال تلگرامی میهن بلاکچین بشنوید.

برای گوش دادن به بقیه قسمت‌های میهن پادکست از طریق سایت، می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:


میهن پادکست


نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا