صفحه سرویس ماینینگ میهن بلاکچین رونمایی شد !

فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال بسیار گسترده است و شما می توانید با توجه به علاقه خود در شاخه های متفاوتی فعالیت کنید. یکی از شاخه هایی که توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است در بخش ماینینگ یا استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال است. هنگامی که قصد ماین یا استخراج ارز دیجیتال دارید، نه تنها به دانش و علم در این زمینه نیاز دارید بلکه باید ابزار مورد نیاز برای این کار را داشته باشید. اما حتما با کمی پرس و جو میدانید که برای ورود به ماینینگ نیاز به داشتن اطلاعات در سه زمینه اصلی هستید:

  • ماشین حساب ماینینگ
  • سخت افزارهای ماینینگ
  • استخر ماینینگ

در سرویس جدید میهن بلاکچین میتوانید در هر سه زمینه بالا اطلاعات کاملی به دست آورید.

سرویس ماینینگ میهن بلاکچین

امکانات سرویس ماینینگ میهن بلاکچین

این سرویس جدید که توسط تیم میهن بلاکچین عرضه شده است بهترین اطلاعاتی که برای انتخاب نوع دستگاه ماین یا انتخاب کوین مورد نظر برای ماینینگ و در مرحله های بعد انتخاب استخر لازم دارید را در اختیار شما قرار می دهد. صفحه ماینینگ امکانات زیر را فراهم می کند:

۱. ماشین حساب

در این بخش میتوانید با وارد کردن نوع دستگاه؛ میزان قدرت هش و هزینه برق مصرفی؛ محاسبه کنید یک دستگاه چقدر می تواند برای شما سودآور باشد. این اطلاعات و میزان سودآوری را میتوانید روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه به دست آورید و بازگشت سرمایه خود از خرید یک دستگاه مشاهده کنید.

۲. دستگاه های ماینینگ

در این بخش تقریبا تمام دستگاه های اسیک به همراه اطلاعات تکمیلی که لازم دارید قابل مشاهده است. اطلاعاتی مانند کمپانی سازنده؛ قدرت هش دستگاه؛ کوین های قابل ماین، تاریخ تولید دستگاه و قیمت برای شما نشان داده میشود.

۳. استخرهای ماینینگ

بعد از انتخاب دستگاه و محاسبه میزان سود آوری؛ باید یک استخر مناسب برای اتصال انتخاب کنید. امروز سولو ماینینگ و عدم استفاده از استخر میتواند سود بلند شما را کاهش دهد. در این صفحه لسیتی از بهترین و معتبر ترین استخرهای ماینینگ را میبنید که اطلاعاتی مانند الگوریتم های قابل پشتیبانی؛ کوین های قابل پشتیباتی؛ آدرس سرورها برای اتصال و …. در اختیار شما قرار می گیرد.

 


54321
امتیاز 5 از 2 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر