اخبار خارجی

منبع غیر رسمی: کوین حریم خصوصی مونرو وایت پیپر جدید عرضه می کند

تاکید و تمرکز بر حریم خصوصی کاربران عمدتا به عنوان مهم‌ترین مانعی در نظر گرفته می‌شود که مونرو (XMR) به منظور فهرست شدن در پلتفرم‌های معاملاتی رمز ارزها باید بر آن غلبه کند. معمولا صرافی‌ها از فشار اعمال شده توسط قانونگذاران می‌ترسند، زیرا ناشناس بودن تراکنش‌های مونرو باعث می‌شود که این رمز ارز برای پولشویی و انتقال‌های غیرقانونی جذاب شود. اما این شرایط ممکن است به زودی تغییر کند.

تغییر در چند روز آینده

یکی از اعضای فعال جامعه مونر‌و به اسم کاربری cetaphobic297 در توییتر، اسکرین‌شاتی از صحبت‌های انجام شده بین ریکاردو اسپاینی (Riccardo Spagni) توسعه دهنده ارشد سابق مونرو و لوییز ویلسی (Louis Willacy) مشاور ارشد شرکت توسعه بلاک چین Tari Labs را منتشر کرد.

اسپاینی به عنوان یکی از توسعه دهندگان سابق مونر‌و تاکید داشت که یک شرکت حقوقی شناخته‌شده در حال کار بر روی نظرات و دیدگاه‌های حقوقی برای کمک به صرافی‌ها در راستای فهرست کردن مونرو است. اکنون وی مدعی است که گزارش این شرکت در آستانه انتشار قرار دارد.

مونرو (XMR)

هم‌چنین آقای ویلسی بیان کرد که تاریخ انتشار این گزارش در هفته جاری مشخص خواهد شد. عرضه این وایت پیپر با شماره جدید نشریه برتر تجاری همراه خواهد بود.

وی گفت:

امیدواریم که تاریخ عرضه را در هفته جاری تایید کنیم. وایت پیپر به علاوه نسخه کوچکی از آن در نشریه هاروارد و بلومبرگ وجود خواهد داشت.

این اعلان باعث خوشحالی سث سیمونز (Seth Simmons) از مهندسان امنیت و سایفرپانک‌های برجسته و از اعضای ارشد جامعه مونرو شد.

این وایت پیپر به اسم “اصول و قوانین رمز ارزهای مبتنی بر حریم خصوصی” است و توسط شرکت حقوقی Perkins Coie منتشر خواهد شد.

طبق گفته Tari، این وایت پیپر تایید خواهد کرد که خطرات بزرگتری در کوین‌های حریم خصوصی وجود دارد، اما این خطرات را می‌توان با ابزار پیشرفته قانونی برطرف کرد.

نقطه عطف انقلابی در کوین‌های حریم خصوصی

اگر عرضه وایت پیپر جدید موفقیت‌آمیز باشد می‌تواند تاثیر زیادی بر کل حوزه کوین‌های مبتنی بر حریم خصوصی داشته باشد. اخیرا برایان آرمسترانگ (Bria Armstrong) مدیرعامل صرافی کوین‌بیس بیان کرد که وی شخصا مشکلی در فهرست کردن مونر‌و مشاهده نمی‌کند. اما الزامات قانونی از اضافه کردن این کوین حریم خصوصی جلوگیری می‌کند.

طبق گزارش‌های اخیر، افراد مسئول هک اخیر توییتر نیز به تایید مونرو پرداخته بود.

هکرها پیام زیر را در کلیدهای عمومی آدرس استفاده شده برای دریافت بیت کوین قرار داده بودند. این پیام به شرح زیر بود:

خروجی‌های تراکنش را مطالعه کردیم. هنگامی که از بیت کوین استفاده می‌کنید با خطر بزرگی مواجه هستید. بیت کوین قابل ردیابی است. چرا از مونرو استفاده نمی‌کنید؟

منبع
cryptocomes

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا