بیش از ۱۰ میلیارد توکن ADA توسط کاربران کاردانو مسدود شد

طبق اطلاعات ارائه شده توسط AdaPools.org، در حال حاضر بیش از ۱۰.۲۸ میلیارد توکن ADA توسط ۲۴,۰۰۰ نماینده مسدود شده است.

این موضوع بدان معنا است که ۳۹.۵ درصد از ۲۶ میلیارد توکن ADA برای حضور و مشارکت در نظارت بر شبکه مورد استفاده قرار گرفته است.

در آستانه دستیابی به ۱۰۰۰ استخر استیکینگ

طبق گزارش U.Today، هاردفورک مورد انتظار شلی در تاریخ ۲۹ جولای و پس از ۵ سال توسعه سرانجام فعال شد و برای تمام دارندگان توکن ADA، مشارکت در استیکینگ را امکان‌پذیر ساخت.

تاکنون ۸۹۰ استخر استیکینگ به وجود آمده است که افزایش ۸۴ درصدی پس از عرضه به‌روزرسانی شلی را نشان می‌دهد.

هدف اصلی رسیدن به ۱۰۰۰ استخر استیکینگ است که سطح مناسبی از غیرمتمرکزسازی را تضمین خواهد کرد.

برخلاف سایر بلاک چین‌های مبتنی بر گواه اثبات سهام، کاردانو استخرهای استیکینگ را در اولویت قرار می‌دهد تا از وجود تعداد کافی اپراتور نودها اطمینان حاصل کند.

کاربران کاردانو می‌توانند استخر خود را ایجاد کنند یا به استخرهای موجود ملحق شوند. گزینه اول پاداش‌های بزرگتر و بهتری به همراه خواهد داشت.

توکن ADA - کاردانو

برای آنکه اطمینان حاصل شود تا استخری بیش از حد بزرگ نشود تا بتواند بر کل شبکه تسلط داشته باشد، کاربران کاردانو به دلیل کارمزدهای کمتر به بررسی سایر استخرها تشویق می‌شوند.

عرضه ویژگی‌های بیشتر در سال جاری

چارلز هاسکینسون مدیرعامل IOHK طی صحبت خود با دنیل لاریمر (Daniel Larimer) مدیر ارشد فناوری Block.one تایید کرد که کاردانو در سال جاری قراردادهای هوشمند و دارایی‌های اصلی شبکه بر بستر استیکینگ را معرفی خواهد کرد.

چارلز هاسکینسون که یکی از موسسان اتریوم بود، اخیرا مدعی شده است که کاردانو پس از معرفی این ویژگی‌ها به بهترین ارز دیجیتال تبدیل خواهد شد. وی گفت:

از این زمان به بعد، هنگامی که کاردانو را با بیت کوین مقایسه کنیم می‌بینیم ارز دیجیتال بهتری در اختیار داریم و پس از معرفی قراردادهای هوشمند و دارایی‌های اصلی شبکه به بهترین ارز دیجیتال تبدیل خواهیم شد.

انتظار می‌رود شبکه اصلی گوگن (Goguen) که برنامه‌های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند را معرفی خواهد کرد در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ عرضه شود.


منبع u.today
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر