اخبار بلاکچیناطلاعیه صرافی

معمای کیف پولی که نیمی از عرضه توکن SLP را در اختیار داشت، حل شد

پس از گمانه‌زنی‌های بسیار زیاد، سرانجام مشخص شد کیف پولی که بیش از ۲۲ میلیون توکن SLP بازی اکسی اینفینیتی را در اختیار دارد متعلق به صرافی بایننس است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، این کیف پول ابتدا توسط یکی از بازیکنان Axie Infinity به اسم مایکل بنکو (Michael Benko) مورد توجه قرار گرفت. بنکو نگرانی این بود که بیش از ۵۰٪ موجودی در گردش توکن SLP در این کیف پول قرار دارد و این موضوع می‌تواند بر اکوسیستم بازی اکسی اینفینیتی تاثیرگذار باشد.

پس از گزارش کوین تلگراف در خصوص این موضوع، جف زرلین (Jeff Zirlin) هم‌بنیانگذار اکسی اینفینیتی در توییتر تایید کرد که این آدرس یک «قرارداد درگاه رونین بایننس» است.

در بیانیه قبلی الکساندر لارسن (Aleksander Larson) هم‌بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی اسکای میویس (Sky Mavis) تنها گفته شده بود که این کیف پول متعلق به اسکای میویس یا اکسی اینفینیتی نیست.

سرانجام جف زرلین به شفافسازی این موضوع پرداخت و خاطرنشان کرد:

از شما متشکرم که به شفافسازی اطلاعات پیرامون این موضوع کمک کردید. این کیف پول قطعا قرارداد درگاه رونین بایننس است.

بنکو گفته است که از نتیجه این موضوع راضی و خشنود است و پاسخی که به دنبال آن بوده را دریافت کرد است. هم‌چنین توانسته مستقیما با زرلین ارتباط برقرار کند. وی گفت:

امروز افراد بسیار عصبانی در خصوص موضوع کیف پول اکسی اینفینیتی توییت‌های من را دنبال می‌کردند. من بابت خبر اولیه‌ای که ارائه دادم به خودم افتخار می‌کنم. هم‌چنین به نظرم اظهارنظر رسمی اسکای میویس در خصوص توضیح این موضوع به جامعه بسیار ارزشمند است.

بنکو در توییتر خاطرنشان کرده است قبل از آنکه کیف پول مذکور مورد توجه رسانه‌ها قرار بگیرد، برای کسب اطلاعات و توضیحات با اسکای میویس و سایر افراد ارتباط برقرار کرده است اما این کار او نتیجه‌ای نداشت.

گفتنی است صرافی بایننس پل‌های مختلفی به اکوسیستم اکسی اینفینیتی فراهم کرده و به کاربران امکان داده است تا دارایی‌های خود در این بازی را مستقیما به صرافی بایننس ارسال کنند و بالعکس.

بایننس همکاری بلندمدتی با اکسی اینفینیتی داشته و پس از هک ۶۰۰ میلیون دلاری پل رونین در ماه مارس نیز با ارائه پل‌های مختلف به منظور برداشت دارایی‌های داخل بازی توسط کاربران، به این پروژه کمک کرده است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا