اخبار کوتاه

بازار OTC صرافی نیل راه‌اندازی شد

صرافی نیل اعلام کرد بخش بازار OTC را به پلتفرم خود اضافه کرده است. با استفاده از این بازار، فروشنده و خریدار می‌توانند بدون وجود واسطه به انجام معامله بپردازند.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات اطلاعیه‌های هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمز ارز است.


صرافی نیل

اضافه شدن بازار او تی سی (OTC) به صرافی نیل

 • جزییات: این صرافی اعلام کرد از این پس از بازار OTC پشتیبانی خواهد کرد. بازار OTC به طور کلی به معاملاتی اطلاق می‌شود که خارج از ساختار خرید و فروش عادی در یک بازار رخ می‌دهد. این نوع از معاملات به صورت مستقیم توسط دو نفر یا دو سازمان انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

آغاز جشنواره بهاره صرافی نیل

 • صرافی نیل اعلام کرد از این هفته و به مدت چهار هفته، چهار ارز هر کدام به مدت یک هفته تخفیف ۵۰٪ کارمزد معاملات خواهند داشت. مطابق این برنامه در این هفته رمزارز ELON در این صرافی مشمول دریافت ۵۰٪ تخفیف در کارمزد معاملاتی خواهد شد.

جایگزین شدن اپلیکیشن نیل با نسخه وب اپ

 • جزییات: صرافی نیل اعلام کرد از این پس نسخه‌های اندروید و iOS اپلیکیشن خود را سرویس‌دهی نخواهد کرد و به جای آن کاربران باید از نسخه وب اپ این صرافی استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

صرافی بیت پین

۸۰ هزار شیبای رایگان در بخش خرید آسان صرافی بیت پین

 • جزییات: کاربران تا ۷ اردیبهشت فرصت دارند تا با انجام حداقل ۲۰ میلیون تومان معامله در بخش خرید آسان،‌ ۸۰ هزار شیبا در کیف‌ پول خود دریافت کنند.
 • معامله شامل خرید و فروش است.
 • بعد از انجام این کار، در بیت‌پین لند (مرکز جوایز) دکمه دریافت جایزه را بزنید.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های داخلی ارز دیجیتال اضافه شده‌اند:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (SPOT)
اوکی اکسچنجTHG
AKITA
بازار داخلی
تبدیلMIR
JASMY
بازار داخلی
والکسBTTC بازار داخلی
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها

صرافی کوینکس

حذف ۳ رمزارز از لیست معاملاتی صرافی کوینکس

 • جزییات: جزییات: این صرافی اعلام کرد به دلایل فنی رمزارزهای DGTX, GRIN, PHX را از لیست معاملاتی خود حذف خواهد کرد. لازم به ذکر است از تاریخ ۲۹ آوریل (۹ اردیبهشت) معاملات این رمزارزها به حالت غیرفعال درخواهد آمد و از تاریخ ۲۲ جولای (۳۱ تیر) برداشت این رمزارزها غیرفعال خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

صرافی کوکوین

حذف چند رمزارز از لیست معاملاتی صرافی کوکوین

 • جزییات: این صرافی اعلام کرد به دلایل فنی رمزارزهای TKY, CXOو DATX را از تاریخ ۲۸ آوریل (۸ فروردین) از لیست معاملاتی خود حذف خواهد کرد.
 • آخرین مهلت برداشت این رمزارزها از کوکوین تاریخ ۲۸ اکتبر (۶ آبان) خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

صرافی بایننس

اضافه شدن ۲ رمزارز به بخش Binance Loans

 • جزییات: صرافی بایننس اعلام کرد ۲ رمزارز JASMY و RUNE را به بخش سرویس Binance Loans اضافه کرده است.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی پنکیک سواپ

اضافه شدن ANKR به فارم و استخرهای صرافی پنکیک سواپ

 • جزییات: رمز ارز ANKR در قسمت استخرهای سایراپ (Syrup Pools) صرافی پنکیک سواپ اضافه شد. همچنین فارم‌ aBNBc-BNB در این صرافی غیرمتمرکز راه‌اندازی شد.

اضافه شدن معاملات قرادادهای Perpetual دو رمزارز جدید در صرافی پنکیک سواپ

 • جزییات: صرافی پنکیک سواپ جفت‌های معاملاتی قراردادهای Perpetual مقابل را تا حداکثر اهرم معاملاتی ۵۰ برابر اضافه کرده است:
 • ZRXUSDT و LINAUSDT

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های خارجی ارز دیجیتال اضافه شده‌اند:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (SPOT)بازار مارجین
بایننسASTR/BTC, ASTR/ETH
BSW/TRY
FTT/ETH
FUN/BNB
PORTO/BUSD
STEEM/USDT
ZIL/EUR
KNC
ASTR
کوینکسREF
SYNR
RPL
REF/USDT
SYNR/USDT
RPL/USDT
هوبیPRQ
MOOV
PRQ/USDT
MOOV/USDT
NYM
کوکوین
XWG
IDEX
SWFTC
BRWL
PLATO
TAUM
CELR
ITAMCUBE
AURORA

XWG/USDT
IDEX/USDT
SWFTC/USDT
BRWL/USDT
PLATO/USDT
TAUM/USDT
CELR/USDT
ITAMCUBE/USDT
AURORA/USDT
TRVL/BTC
ELON
KOK
NUM
NYM
UFO
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا