اخبار کوتاه

اطلاعیه و اتفاقات مهم صرافی‌های ارز دیجیتال؛ ۱۱ اردیبهشت

کاربران صرافی ایرانی نوبیتکس توجه داشته باشند پیرو اطلاعیه قبلی این صرافی، از امروز شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه کمترین میزان سفارشات قابل ثبت در بازارهای ریالی از طریق سایت به ۳۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده است.

همچنین از شنبه ۱۸ اردیبهشت حداقل سفارش قابل ثبت از طریق اپلیکیشن و API به ۳۰۰ هزار تومان افزایش خواهد یافت. لذا افرادی که از این طریق به بازار نوبیتکس متصل هستند، برای اعمال تغییرات مدنظر خود یک هفته بیشتر فرصت خواهند داشت.

هر مقدار دارایی رمزارزی کمتر از ۳۰۰ هزار تومان همچنان از طریق امکان تبدیل سریع که از طریق منوی کیف های من در سایت در دسترس قرار دارد، قابل تبدیل به ریال می باشد. بنابراین ته‌مانده های ولت های رمزارزی از این طریق قابل تبدیل به ریال خواهد بود.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بارتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی بایننس جفت ارزهای معاملاتی BAKE/USDT, BURGER/BUSD, BURGER/USDT, SLP/BUSD, SLP/USDT, TRX/AUD, TRX/EUR و VET/TRY را به لیست بازارهای خود اضافه کرده است. کاربران توجه داشته باشند ارزهای AUD و EUR و TRY ارزهای فیات هستند.

صرافی Kucoin ارزهای ACE, TOWER و STND را به لیست ارزهای موجود خود اضافه کرده است. از این رو معاملات جفت ارزهای ACE/USDT, STND/USDT, STND/ETH, TOWER/USDT, TOWER/BTC در این صرافی راه‌اندازی شده است.

منبع
میهن بلاکچین