اخبار خارجی

جذب سرمایه ۵۴ میلیون دلاری توسط شرکت سازنده توکن‌های Doodles

روز سه‌شنبه، مجموعه توکن‌های NFT دودلز (Doodles) اعلام کرده که ۵۴ میلیون دلار سرمایه دیگر از جانب شرکت Seven Seven Six با مشارکت IOT Holdings و Acrew Capital و FTX Ventures جذب کند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، به گفته دودلز، جذب سرمایه اخیر به این مجموعه امکان می‌دهد تا استراتژی رشد خود را ارتقا دهد و از طریق سرمایه‌گذاری در حوزه‌های موسیقی، فرهنگ و تفریحات بتواند از مالکیت معنوی آثار خود کسب درآمد کند.

دودلز (Doodles) مجموعه‌ای از ۱۰,۰۰۰ توکن NFT بوده و توسط هنرمند دیجیتال Burnt Toast و ایوان کاست (Evan Keast) و جوردن کاسترو (Jordan Castro) پیشگامان حوزه وب۳ تاسیس شده است. مجموعه Doodles بر بستر بلاکچین اتریوم صادر شده است و به دلیل جهان رنگارنگ و شخصیت‌های کارتونی خود که شامل اسکلت‌ها، گربه‌ها، بیگانه‌های فضایی، میمون‌ها و نمادها هستند شناخته می‌شود. توکن‌های NFT موجود در این مجموعه از صدها ویژگی برخوردار بوده‌اند و طراحی آنها کاملا با دست انجام شده است. شرکت Dapper Labs در سال ۲۰۲۱ به تأسیس دودلز پرداخته است.

اوایل ماه مارس، Doodles در فستیوال South by Southwest در تگزاس، اولین دارندگان و خریداران توکن‌های خود را به تجربه انحصاری دعوت کرد. کاربران در این فستیوال می‌توانستند مکان‌هایی به سبک دودلز را مشاهده کنند، محصولات مختلف خریداری کنند و به نمایش توکن‌های NFT خود بپردازند. 

کتلین هالووی (Katelin Holloway) موسس شرکت Seven Seven Six در خصوص سرمایه‌گذاری اخیر در دودلز گفته است:

ما معتقدیم که دودلز در حال توسعه نسل بعدی نحوه تجربه و ایجاد محتوای دیجیتالی و ارائه ارزشی واقعی به همراه توکن‌های NFT خود است. Doodles با تغییر و بازسازی داستان‌گویی از طریق بلاکچین، در حال تغییر نحوه ارتباط و تعامل دنیای کنونی است.

حجم معاملات دودلز از زمان عرضه خود در ماه اکتبر ۲۰۲۱ تاکنون، از مرز ۱۴۸,۵۰۰ اتر در بازار اپن‌سی عبور کرده و کف قیمت توکن‌های NFT این مجموعه ۸.۴ اتر بوده است. از دارندگان معروف این مجموعه می‌توان به جاستین بیبر، اسنوپ داگ، Future، فت جو، کایگو، دیپلو، استیو آوکی و Pransky اشاره کرد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا