اخبار خارجی

جان مکافی: دیگر برنامه های ارز دیجیتال انجام نخواهم داد!

جان مکافی کارآفرین ارز دیجیتال گفت از تبلیغ و معرفی کوین های شخصی دست می‌کشد تا بر روی برنامه های ریاست جمهوری خود کار کند، هرچند می‌داند که برنده نخواهد شد.

مکافی که دنبال کنندگان بسیار زیادی در بین کاربران ارز دیجیتال دارد، در مجموعه توییت هایی در تاریخ ۱۴ دسامبر مدعی شد که رسیدگی در پروژه های شخصی، زمان زیادی از او گرفته است. وی گفت: من دیگر برنامه های ارز دیجیتال انجام نخواهم داد.

در جایی دیگر، مکافی خاطرنشان کرده است که کاملا از عرصه ارزهای دیجیتال خارج نمی‌شود. وی در این خصوص گفت:

مردم از من می‌پرسند چرا دیگر پروژه های بلاک چین را معرفی نمی‌کنم. این کار بسیار زمان بر است. کمپین ریاست جمهوری من از ماه ژانویه شروع خواهد شد و من نمی‌توانم به هر دوی آنها برسم. من به هیچ وجه عرصه ارزهای دیجیتال را ترک نمی‌کنم. فقط معرفی و تبلیغ پروژه های مشخص را کنار می‌گذارم.

هنگامی که از مکافی در خصوص اطلاعات بیشتر پرسیده شد، وی تردیدهایی درباره فعالیت های خارج از ارزهای دیجیتال خود را بیان کرد. در خصوص این موضوع که آیا می‌تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شود یا خیر وی پاسخ داد: من هیچ شانسی ندارم.

مکافی در توییتی دیگر نوشت: نمیخواهم برنده شوم. فقط می‌خواهم ارزهای دیجیتال را در سطح گسترده و ملی تبلیغ کنم.

دو مهلت مهم در سال ۲۰۲۰

علیرغم نقدهای مختلفی که در خصوص پشتیبانی از پروژه های ارز دیجیتال بیان کرده است، معروفترین اظهارنظر مکافی شاید درباره پیش بینی قیمت بیت کوین باشد.

وی پیش بینی کرده بود که قیمت بیت کوین تا انتهای سال ۲۰۲۰ به یک میلیون دلار خواهد رسید. مکافی در توییت های اخیر خود مدعی شد که این پیش بینی کاملا سرجای خود قرار دارد.

طبق گزارش کوین تلگراف، برنامه ریاست جمهوری آمریکا با قرار مکافی از کشور به دلیل مشکلات مالیاتی مصادف شده است. مکافی که در قایق خود زندگی می‌کند و کمپین ریاست جمهوری خود را از آنجا هماهنگ می‌کند دوبار در هفته اخیر در جمهوری دومینیکن بازداشت شده است.

در ماه اکتبر، وی نسخه آزمایشی بتا از صرافی غیرمتمرکز خود را عرضه کرد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا