اخبار آلتکویناخبار بلاکچین

فاز چهارم ایردراپ آپتیمیزم برای سازندگان NFT

ایردراپ بیش از ۱۰.۳ میلیون توکن OP به ارزش ۴۰.۸ میلیون دلار به ۲۲٬۹۹۸ آدرس اعلام شد. کاربرانی که در شبکه اصلی اتریوم یا سوپرچین آپتیمیزم (Optimism) NFT ساخته‌اند، واجد شرایط دریافت این ایردراپ هستند.

به نقل از د بلاک، شبکه لایه ۲ آپتیمیزم چهارمین ایردراپ خود را اعلام کرد که تمرکز آن بر هنرمندان وب ۳ است. طبق یک اطلاعیه رسمی، ایردراپ ۱۰٬۳۴۳٬۷۷۷.۸۱ توکن OP، به ارزش تقریبا ۴۰.۸ میلیون دلار، به ۲۲٬۹۹۸ آدرس آماده دریافت است. کاربران تا ۱۳ فوریه ۲۰۲۵ (۲۵ بهمن ۱۴۰۳) فرصت دارند تا برای کلیم توکن‌ها اقدام کنند. برای این کار از این لینک استفاده کنید.

در صفحه کلیم این ایردراپ نوشته شده:

یک جامعه بزرگ به هنرمندان نیاز دارد. این ایردراپ یک تشکر از هنرمندان و توانایی آن‌ها در ایجاد خلاقیت در دنیای آنچین است. مشارکت‌های شما نقشی حیاتی در گروه آپتیمیزم ایفا می‌کند.

چه کسانی واجد شرایط چهارمین ایردراپ آپتیمیزم هستند؟

کاربرانی که NFTهای هنری را از ۱۰ ژانویه ۲۰۲۳ (۲۰ دی ۱۴۰۱) تا ۱۰ ژانویه ۲۰۲۴ (۲۰ دی ۱۴۰۲) در شبکه اصلی اتریوم یا سوپر چین آپتیمیزم ساخته‌اند، واجد شرایط این ایردراپ هستند.

میزان ایردراپ بر اساس میزان گس (کارمزدی) که سایر کاربران در حین مینت یا معامله NFTهای خود خرج کرده‌اند، تعیین شده است. هرچه یک پروژه NFT محبوب‌تر باشد، خالق آن واجد شرایط دریافت پاداش بیشتری خواهد بود.

برای مثال، NFTهای کاربری که کارمزدی به ارزش ۱ ETH در سوپر چین آپتیمیزم داشته باشد، ۵٬۰۰۰ توکن OP پاداش دارد. در حالیکه همین مقدار کارمزد در شبکه اصلی اتریوم شامل ۵۰ توکن OP پاداش خواهد بود. بالاترین میزان پاداش حداکثر ۶٬۰۰۰ توکن OP (حدود ۲۳٬۶۴۰ دلار) برای هر آدرس است.

تخصیص توکن‌ها برای برخی کاربران می‌تواند ۵۰٪ افزایش یافته یا در ضریب ۱.۵ ضرب شود که شامل موارد زیر است:

  • افرادی که یک NFT را قبل از ۱۰ ژانویه ۲۰۲۳ ساخته‌اند.
  • افرادی که یک NFT داشته و آن را پس از ۱۱ نوامبر ۲۰۲۳ (۲۰ آبان ۱۴۰۲) انتقال داده‌اند.
  • افرادی که از ۱۱ نوامبر ۲۰۲۳ در سوپرچین آپتیمیزم یا لایه ۱ اتریوم فعال بوده‌اند.
  • افرادی که از ۱۴ جولای ۲۰۲۳ (۲۳ تیر ۱۴۰۲) برای انتقال NFTهای خود بیش از ۰.۰۰۰۵ ETH هزینه کرده‌اند.
  • هنرمندانی که در WLTA شرکت کرده‌اند.

میزان افزایش بستگی به تعداد این فعالیت‌ها دارد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا