اخبار عمومی

پی‌پل امکان تبدیل ارزهای دیجیتال به فیات دلار را برای کاربران آمریکایی فراهم کرد

شرکت پی پل اعلام کرد قابلیت آن اند آف رمپس (On and Off Ramps) را برای مشتریان آمریکایی خود فعال کرده است. با استفاده از این ویژگی، شهروندان آمریکایی می‌توانند ارزهای دیجیتال خود را مستقیما به دلار تبدیل کرده (و بالعکس) و پرداخت‌های خود را انجام دهند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به نقل از بیت کوین سیستمی، قابلیت On and Off Ramps امکان استفاده از پلتفرم پرداختی پی پل را برای کیف پول‌ها، برنامه‌های غیرمتمرکز و بازارهای NFT فراهم می‌کند و بدین شکل راهی کارآمد برای پرداخت با ارزهای دیجیتال ایجاد می‌شود. علاوه بر این، کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند از سرویس مدیریت کلاهبرداری و کنترل‌های امنیتی پی پل استفاده کنند.

پیش از این قابلیت On Ramps برای کاربران فعال شده بود و کاربران می‌توانستند با کارت‌های اعتباری پی پل در کیف پول متامسک رمزارز خریداری کنند. اما قابلیت Off Ramps به صورت برعکس عمل می‌کند و کاربران می‌توانند رمزارز خود را به اعتبار پی پل تبدیل کنند. این ویژگی در حال حاضر تنها در آمریکا در دسترس است.

به گفته شرکت پی پل، شرکت‌های وب ۳ می‌توانند با استفاده از این قابلیت به پی پل متصل شده و تعداد کاربران خود را گسترش دهند. کاربران آمریکایی می‌توانند از طریق این قابلیت، مستقیما ارزهای دیجیتال کیف پول خود را به دلار تبدیل کرده و با موجودی خود در اپلیکیشن پی پل تراکنش‌های مورد نظر خود را انجام دهند.

پی پل در رابطه با این قابلیت جدید می‌گوید:

با استفاده از این قابلیت، کاربران آمریکایی می‌توانند ارزهای دیجیتال را در اپلیکیشن پی پل مستقیما از کیف پول خود به دلار تبدیل کرده و با استفاده از آن خرید کنند، پول ارسال کنند، پس‌انداز کنند یا آن را به کارت‌های اعتباری خود منتقل نمایند.

در حال حاضر، قابلیت On and Off Ramps برای شرکت‌های وب ۳ در دسترس قرار گرفته و کاربران می‌توانند از آن در کیف پول متامسک (Metamask) استفاده کنند.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا