اخبار آلتکویناخبار عمومی

فوری: پی پال خرید و فروش ارزهای دیجیتال را امکان پذیر کرد

پی پال و پلتفرم پرداخت‌های اجتماعی ونمو (Venmo)، خرید و فروش ارزهای دیجیتال را ارائه خواهند داد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

افراد نزدیک به این موضوع گفته‌اند که پی‌پال به تنهایی تا سال ۲۰۲۱ به فروش ارزهای دیجیتال خواهد پرداخت و پس از آن ونمو به فروش ارزهای دیجیتال می‌پردازد. پی پال توانسته است مجوز مشروطی از جانب سازمان خدمات امور مالی نیویورک (NYDFS) کسب کند. این مجوز به پی پال امکان می‌دهد تا خرید و فروش ارزهای دیجیتال را ارائه دهد. این خبر ابتدا توسط رویترز گزارش شد.

فوری: پی‌پال خرید و فروش بیت کوین را می پذیرد!

مجوز مشروط به شرکت جدید امکان می‌‌دهد تا با شرکتی که دارای مجوز است همکاری داشته باشد تا زمانی که شرکت جدید بتواند مجوز خود را دریافت کند. در این مورد، پی‌پال با پکسوس (Paxos) همکاری می‌کند.

سرویس کارگزاری Paxos Crypto Brokerage که اخیرا توسط پکسوس عرضه شده است به مدیریت جوانب قانونگذاری، فناوری و نقدینگی خدمات ارزهای دیجیتال خواهد پرداخت.

دن شولمن (Dan Schulman) مدیرعامل پی‌پال به رویترز گفته است که هدف از این اقدام، تشویق به پذیرش جهانی ارزهای دیجیتال و آماده‌سازی برای عرضه محتمل ارزهای دیجیتال بانک مرکزی در آینده است. وی گفت: ما در حال همکاری با بانک‌های مرکزی هستیم و به انواع مختلف ارزهای دیجیتال و نقش پی پال در این عرضه فکر می‌کنیم.

شایعات در خصوص برنامه‌های پی پال در خصوص ارزهای دیجیتال در ماه گذشته شروع شد. در آن زمان، گزارشی از کوین دسک منتشر شد که در آن، عنوان شده بود پی پال و ونمو برنامه‌هایی برای امکان‌پذیر ساختن خرید ارزهای دیجیتال دارند. نماینده پی‌پال در این خصوص گفته بود که درباره شایعات و گمانه‌زنی‌ها اظهار نظری نمی‌کند.

منبع
theblockcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا