اخبار بیت کوینتحلیل اقتصادی

جک دورسی: اَبَرتورم در راه است و آمریکا و سایر کشورها را فرا می گیرد

پیتر شف، طرفدار طلا و منتقد سرسخت بیت کوین به توییت جک دورسی مبنی بر وقوع ابر تورم و نقش بیت کوین در جلوگیری از این رویداد واکنش نشان داد.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یوتودی، پیتر شف، مدیرعامل شرکت یورو پسیفیک کپیتال و شرکت شف گلد به توییت جک دورسی در رابطه با احتمال وقوع ابر تورم در آمریکا پاسخ داد و خاطرنشان کرد بیت کوین نقشی در جلوگیری از این تورم نخواهد داشت.

تنها «دارایی‌های واقعی» می‌توانند از تورم شدید محافظت کند

در تاریخ ۲۳ اکتبر، جک دورسی مدیرعامل شرکت توییتر و اسکوئر در توییتی نظر خود را در رابطه با وضعیت اقتصادی کنونی آمریکا که ناشی از قرنطینه اقتصاد در سال ۲۰۲۰ و همچنین چاپ مداوم پول برای گذراندن دوران همه‌گیری کرونا است را به اشتراک گذاشت.

به گفته دورسی، ابر تورمی شدید در راه است و ابتدا در آمریکا و سپس سایر نقاط جهان رخ خواهد داد.

توییت دورسی با واکنش شف همراه شد. مدیرعامل شرکت یورو پسفیک کپیتال در پاسخ به دورسی مدعی شد که تنها «دارایی‌های واقعی» به گذران این ابر تورم کمک خواهند کرد. به عقیده وی، طلا به عنوان یک دارایی واقعی واجد شرایط است اما بیت کوین دارایی واقعی به شمار نمی‌رود.

واکنش پیتر شیف به توییت جک دورسی
واکنش پیتر شف به توییت جک دورسی

پیتر شف: بیت کوین یک دوست خیالی است

در توییت دیگری، شف بیت کوین را با دوستان خیالی مقایسه کرد و آن را «make believe asset» خواند و اظهار داشت که مفهوم دوست خیالی اکنون برای بزرگسالان محقق شده است.

توییت پیتر شیف
توییت پیتر شف

علاوه بر این، وی بار دیگر روش‌های مختلف استفاده از طلا در صنایع مختلف را به دوستداران بیت کوین یادآوری و خاطرنشان کرد که این رمزارز نمی‌تواند فلز زرد رنگ با ارزش را شکست دهد.

به نظر شما بیت کوین می‌تواند در تورم شدید (پیش بینی جک دورسی) به کمک سرمایه‌گذاران بیاید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع
u.today

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا