اخبار آلتکویناخبار بلاکچیناخبار عمومی

گزارش ماهانه ورم هول منتشر شد؛ پالیگان به Wormhole می‌آید

در ماه‌های اکتبر و نوامبر پروتکل ورم‌هول به صورت فعال در حال پیوند زنجیره‌ها بود و این امر را برای NFT‌ها و توکن‌ها میسر کرد تا بتوانند به راحتی در بین زنجیره‌های مختلف جابه‌جا شوند. پس از هفته‌ها فعالیت و اطلاعیه‌هایی که منتشر شد، ورم‌هول اولین خلاصه کارکرد ماهانه‌اش را منتشر کرد و روی بلاکچین‌های با ارزشی که پشتیبانی می‌کند مانور داد و ادعا کرد که بلاکچین جدیدی در حال پیوستن به این پروژه است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از ای‌ام‌بی‌کریپتو، در حال حاضر ورم‌ هول از سولانا، اتریوم، بایننس اسمارت چین و ترا پشتیبانی می‌کند و قابلیت انجام فعالیت‌های مرتبط با حوزه دیفای برای کاربران فعال شده است. علاوه بر این در خلاصه کارکرد ماهانه این پروتکل در انتهای ماه اکتبر ذکر شده است که بیش از ۵۰۰ میلیون دلار در این پلتفرم قفل شده است و استیبل کوین ترا (UST) در رتبه اول آن قرار دارد. این پروژه اعلام کرد:

کاربران ورم هول تاکنون بیش از ۲۵۰ توکن NFT را بین شبکه‌های اتریوم، سولانا و بایننس اسمارت چین جابه‌جا کرده‌اند که در بین آنها اولین توکن (رپد شده) کرپتوپانک به سولانا ارسال شده است.

ارزش دارایی‌های قفل شده در ورم‌هول
ارزش دارایی‌های قفل شده در ورم‌هول

همچنین در این گزارش به ارتباطات درون زنجیره‌ای اشاره شده بود که بیش از ۱۲۰۰۰ پیام در روز بین چهار زنجیره‌ای که این پلتفرم پشتیبانی می‌کند در ماه گذشته رد و بدل شده است. رتبه اول و دوم این ارتباطات به ترتیب به سولانا و اتریوم اختصاص دارد. در انتهای این خلاصه کارکرد، به ورود پالیگان به ورم‌هول اشاره شده است.

بلاکچین‌های مورد پشتیبانی در ورم‌هول
بلاکچین‌های مورد پشتیبانی در ورم‌هول

در زمان نگارش این مطلب پالیگان(Matic) در رتبه نوزدهم حجم بازار قرار دارد و قیمت آن در حوالی ۱.۹ دلار معامله می‌شود و در تاریخ ۵ نوامبر تعداد ۲۷۵،۵۱۲ آدرس فعال برای آن گزارش شده است.

منبع
ambcrypto

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا