اخبار آلتکوین

افزایش قیمت شیبا اینو و توکن BONE با راه‌اندازی نسخه بتا شیباریوم

بعد از راه‌اندازی نسخه بتا پل بلاکچینی شیباریوم (Shibarium)، قیمت توکن‌های SHIB و BONE در هفته گذشته شتاب صعودی به خود گرفت. داده‌ها نشان می‌دهند عرضه توکن‌ شیبا اینو کاهش یافته و تقاضا برای آن در حال افزایش است. توکن BONE نیز نسبت به شیبا افزایش قیمت بیشتری را تجربه کرده است. شیباریوم راهکار مقیاس‌پذیری زنجیره شیبا است.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به نقل از ای‌ام‌بی کریپتو، با نزدیک شدن به راه‌اندازی نسخه اصلی پل بلاکچینی شیباریوم (Shibarium)، هیجانات در مورد توکن شیبا اینو (SHIB) نیز افزایش یافته است. این موضوع از افزایش گسترده انباشت این توکن در چند هفته گذشته مشهود بود. جدا از شیبا، توکن Bone ShibaSwap یا همان BONE نیز با افزایش قیمت آن در هفته گذشته، شتاب صعودی به دست آورد.

شبکه شیباریوم از ۴ توکن مختلف با نام‌های BONE، TREAT، SHIB و LEASH استفاده می‌کند.

شیباریوم در مرکز توجهات

شیبا اینو اخیرا وبلاگ جدیدی منتشر کرده است که جزییات جدیدی در مورد راه‌اندازی نسخه اصلی شیباریوم ارائه می‌دهد. شایان ذکر است، تیم شیبا اینو قبل از راه‌اندازی، توکن‌های باقی‌مانده BONE را ضرب کرده و قرارداد هوشمند آن را بسته است تا دیگر امکان ضرب کردن توکن‌ها وجود نداشته باشد.

همچنین، این وبلاگ اشاره کرد که این کار یک گام ضروری برای شروع شیباریوم است، زیرا بخش قابل توجهی از توکن‌های BONE به نقش اول در این سیستم یعنی به ولیدیتورها (اعتبار سنج‌ها) اختصاص می‌یابد.

SHIB وضعیت خوبی دارد

در این میان، تقاضا برای شیبا اینو شاهد افزایش گسترده‌ای بود. این موضوع از افت شدید عرضه آن در صرافی‌ها مشهود است. در عین حال، جریان خروجی SHIB از صرافی‌ها افزایش یافت که بیشتر حاکی از تقاضای بالا است. داده‌های سنتیمنت (Santiment) نیز نشان می‌دهد جامعه کریپتو به این توکن خوشبین بوده‌اند، زیرا احساسات مثبت در مورد آن در چند هفته گذشته بالا بوده است.

احساسات بازار در مورد شیبا اینو
وضعیت احساسات بازار در مورد شیبا اینو؛ منیع: سنتیمنت

قیمت شیبا اینو در هفت روز گذشته بیش از ۱۵٪ افزایش یافته است. در حال حاضر، این توکن با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۹۴۲۶ دلار با ارزش بازار ۵.۵ میلیارد دلار معامله می‌شود.

BONE از شیبا اینو جلوتر است

اگرچه عملکرد قیمت SHIB مثبت است، عملکرد توکن BONE بهتر نیز بوده است. در واقع، قیمت BONE در هفته گذشته بیش از ۲۰٪ افزایش یافت. تنها در ۲۴ ساعت گذشته، ارزش BONE حدود ۵.۵٪ افزایش یافته است. در حال حاضر، این توکن با قیمت ۱.۷۴ دلار معامله می‌شود و ارزش بازار آن ۴۰۰ میلیون دلار است.

عملکرد آنچین این میم کوین نیز قوی بوده که نشان‌دهنده رشد بیشتر است. به عنوان مثال، روند صعودی قیمت با افزایش شدید حجم معاملات همراه شده است؛ نوسان قیمت یک هفته‌ای آن نیز بالا بوده است.

علاوه بر این، افزایش تعداد تراکنش‌های نهنگ‌ها نشان می‌دهد فعالیت نهنگ‌ها در مورد توکن BONE طی چند روز گذشته افزایش داشته است. نمودار زیر وضعیت تراکنش‌های نهنگ‌های BONE را نشان می‌دهد.

افزایش تراکنش نهنگ‌های BONE
افزایش تراکنش نهنگ‌های BONE؛ منبع: سنتیمنت

ماهرخ شیرودی

خیلی تصادفی وارد دنیای کریپتو شدم، اما آنچه که باعث شد در این حوزه فعالیت کنم سرعت بالای نوآوری و پیشرفت در صنعت کریپتو و بلاکچین بود. علاقه زیادی به یاد گرفتن دارم. تحلیل تکنیکال و فاندامنتال از زمینه‌های مورد علاقمه و بازی کردن با کلمات و انتقال مفاهیم پیچیده در قالب جملات ساده رو دوست دارم.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا