اخبار آلتکوین

تلاش شیبا برای تبدیل شدن به یک اکوسیستم کامل؛ نسخه بتا پل بلاکچینی شیباریوم راه‌اندازی شد

نسخه بتا پل بلاکچینی شیباریوم این هفته برای آزمایش عمومی راه‌اندازی شد. به دنبال این خبر، قیمت شیبا نزدیک به ۶٪ افزایش یافت.

به نقل از کریپتوپوتیتو و به گفته تیم توسعه شیبا، کاربران با استفاده از نسخه بتای پل شیباریوم می‌توانند توکن‌های تست‌نت اتر (توکن‌های اتر مربوط به شبکه‌های آزمایشی) را به نسخه بتای شبکه لایه ۲ شیباریوم منتقل کنند. ارائه این پل بخشی از یک رودمپ بلندپروازانه است که قصد دارد پروژه شیبا اینو را به یک اکوسیستم کامل تبدیل کند.

انتظار می‌رود هر تراکنش حداکثر تا ۳۰ دقیقه به طول بیانجامد. بریج شیباریوم با استاندارد توکنی ERC-20 نیز سازگار است و بر بهبود مقیاس‌پذیری تمرکز دارد.

عرضه نسخه بتای این پل بلاکچینی در حالی صورت می‌گیرد که شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama)، توسعه‌دهنده شیبا چند هفته پیش گفته بود شبکه شیباریوم در ماه آگوست (مرداد) و پس از کنفرانس تورنتو راه‌اندازی خواهد شد.

اخبار مرتبط با توسعه شبکه لایه ۲ شیباریوم تاکنون چندین بار به افزایش قیمت شیبا منجر شده است، با این حال، در ماه مارس، ایرادهای مختلفی در کد نسخه بتای این شبکه پیدا شد که قیمت شیبا را به شدت کاهش داد.

راه‌اندازی شیباریوم برای اینکه اکوسیستم شیبا بتواند در فضای وب ۳ حرفی برای گفتن داشته باشد، اهمیت دارد. اضافه شدن یک شبکه لایه ۲ با هدف افزایش توان عملیاتی به افزایش سرعت تراکنش‌ها، جذب کاربران بیشتر و رشد اکوسیستم شیبا منجر خواهد شد.

شبکه شیباریوم از چهار توکن مختلف با نام‌های BONE، TREAT، SHIB و LEASH استفاده می‌کند.

این مطلب صرفا جهت اطلاع‌رسانی درباره اکوسیستم کریپتو منتشر شده است و توصیه به خرید و فروش میم‌کوین‌ها نیست. میم کوین هایی نظیر شیبا یا دوج کوین به شدت پرخطر هستند.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا