اخبار کوتاه

۷ توکن NFT از فیلم پالپ فیکشن به مزایده گذاشته می شود

کوئنتین تارانتینو یکی از بزرگترین و بهترین کارگردان‌های تاریخ سینما عنوان کرده است که هفت NFT بر بستر شبکه سکرت از فیلم پالپ فیکشن (Pulp Fiction) به مزایده خواهد گذاشت. این NFT ها شامل صحنه‌های حذف شده این فیلم هستند که فقط دارندگان NFT می‌توانند آن را مشاهده کنند.

به گزارش میهن بلاکچین و به تقل از کریپتو پوتیتو، مجموعه NFT تارانتینو بر بستر شبکه سکرت توزیع خواهد شد. هم‌چنین این NFT ها در بزرگترین بازار NFT یعنی OpenSea به مزایده گذاشته می‌شود.

هر کدام از این NFT ها دارای محتوای منحصربه‌فردی هستند که تاکنون هیچکس آنها را مشاهده نکرده است. این محتواها بر اساس فیلمنامه اصلاح‌نشده است و توضیحات خود تارانتینو نیز در آنها وجود دارد.

تارانتینو در این خصوص گفته است:

از ارائه این صحنه‌های انحصاری به طرفداران هیجان‌زده‌ام. شبکه سکرت و NFT های سکرت دنیای کاملا جدیدی از ارتباط طرفداران و هنرمندان ایجاد کرده است و خوشحالم که بخشی از آن هستم.

توکن‌های NFT سکرت در واقع توکن‌های خصوصی بر بستر شبکه سکرت هستند. این توکن‌ها به NFT ها امکان می‌دهد تا متاداده‌های عمومی یا خصوصی را شامل شوند، یعنی کاربران می‌تواند تعیین کنند که محتوای آنها برای سایر افراد نشان داده شود یا خیر. هم‌چنین می‌توانند مالکیت NFT را در بلاک چین اعلام کنند.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا