تحلیل تکنیکال

رائول پال: بیت کوین، اتر و سولانا در «پاییز امسال» سقف خواهند شکست!

رائول پال (Raoul Pal)، مدیر اجرایی سابق گلدمن ساکس معتقد است دوره‌ای از یک روند صعودی پایدار برای بیت کوین و بازار کریپتو در پیش است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، وی در گفتگو با اسکات ملکر (Scott Melker)، تریدر ارزهای دیجیتال، اشاره کرد که از نظر تاریخی، دارایی‌های پرریسک مانند بیت‌کوین و کریپتو در طول سه ماهه چهارم سال انتخابات ریاست‌جمهوری شاهد افزایش قیمت بوده‌اند.

همه نگاه‌ها به پاییز امسال

اسکات مکلر در این مصاحبه بیان کرد:

سه ماهه آخر سال انتخابات، منطقه موزی (Banana Zone) واقعی برای همه دارایی‌هاست. همیشه همین طور بوده است. بنابراین می‌دانید که احتمال بسیار بسیار بسیار زیادی وجود دارد که تا پاییز همه چیز کاملا عوض شود.

منظورم این است که چیزی نمانده است تا اتریوم، بیت کوین و سولانا سقف خود را بشکنند. ممکن است در دو هفته اتفاق بیافتد، ممکن است دو ماه باشد، اما مهم نیست، چون بعد از آن بازار مومنتوم صعودی خواهد گرفت. 

منطقه موزی اصطلاح ابداعی رائول پال است که برای توصیف یک دوره رشد قیمتی عظیم به کار می‌برد.

اوایل سال جاری، پال بیان کرد که سیاست‌مداران اغلب در طول انتخابات مشوق‌های مالی ارائه می‌کنند که منجر به افزایش تورم و در نتیجه قیمت‌های بالاتر برای دارایی‌های دیجیتال می‌شود.

با نگاهی دقیق‌تر به سولانا، پال نموداری را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد این آلت کوین با حرکت در ساختار مثلثی، به این خط حمایت احترام می‌گذارد. وی افزود:

اگر می‌خواهید سولانا انباشت کنید، احتمالاً این منطقه ورودی خوبی خواهد بود! موزهای کال در حال رسیدن هستند، اما در پاییز در بهترین شرایط خواهند بود. 

ساختار مثلثی اغلب به عنوان یک الگوی ادامه‌دهنده در نظر گرفته می‌شود که تمایل دارد در جهت روند غالب شکسته شود. بر اساس نمودار پال، به نظر می‌رسد او انتظار دارد که سولانا در یک روند صعودی باقی بماند.

منبع
دیلی هودل

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا