اخبار بیت کوین

۱۰ هزار خرده فروشی برای خرید بیت کوین؛ آیا پذیرش بیت کوین افزایش می یابد؟!

۱۰ هزار خرده فروشی برای فروش بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال به وجود خواهند آمد. به منظور تحقق این ایده، Digycode در حال همکاری با غول پرداخت پاریسی به اسم اینجنیکو (Ingenico) است. تحلیلگران و متخصصان درصدد بررسی این موضوع می‌باشند که این امر چه تاثیری بر پذیرش و قیمت بیت کوین خواهد گذاشت.

آیا پس از این توافق و همکاری، قیمت و‌ پذیرش بیت کوین افزایش خواهد یافت؟

یکی از مهمترین موضوعات در خصوص خرده فروشی بیت کوین به مشتریان این است که می‌تواند بر پذیرش این ارز دیجیتال تاثیرگذار باشد. با ارائه بیت کوین در بیش از ۱۰ هزار خرده فروشی، افراد مختلف دسترسی آسانتری به دارایی های دیجیتال خواهند داشت. به طور کل، کاربرانی که در خصوص مدیریت بیت کوین و ارزهای دیجیتال دانش فنی ندارند، از خرید آن در فروشگاه های محلی به جای صرافی های سنتی، احساس بهتری خواهند داشت.
کریستوفر ویلگاس مدیرعامل دیجیتال سرویس در خصوص این همکاری اذعان داشت:

توسعه Digycode حاصل همکاری شرکت دیجیتال سرویس و اینجنیکو است. خرده فروشان مجهز به صندوق دلویکس (Delvyx)، قادر به فروش محصولات ما به مشتریان خواهند بود.

این استارت آپ، کوپن هایی را ارائه خواهند کرد که در سه سطح قیمتی ۲۰، ۵۰ و ۲۰۰ یورو قابل خرید می‌باشند. کاربران می‌توانند این کوپن ها را با استفاده از کد مخفی خرج کنند. پس از آن، یورو تبدیل به کریپتو خواهد شد.

همانطور که قبلا اشاره شد، خرید بیت کوین برای کاربران آسانتر خواهد شد، از اینرو سرمایه بیشتری به بازار تزریق می‌شود. بیت کوین از دسامبر ۲۰۱۷ و پس از رسیدن به قیمت ۲۰ هزار دلار، در روند نزولی قرار داشته است.

کشور فرانسه هم چنین مالیات بر سرمایه زیادی اخذ می‌کند، بنابراین ذخیره سرمایه به صورت بیت کوین می‌تواند گزینه خوبی برای افراد باشد. با وجود روش های آسانتر خرید بیت کوین، دسترسی به بیت کوین برای کاربران بیشتری امکان پذیر خواهد بود.

با افزایش تقاضا برای بیت کوین، قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند بار دیگر در روند صعودی قرار گیرد. حداقل، در کشور فرانسه، تقاضای روزافزونی برای بیت کوین وجود دارد. این موضوع می‌تواند به رشد مجدد قیمت بیت کوین کمک کند.

منبع
usethebitcoin

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا