اطلاعیه صرافی

رابین‌هود صرافی ‌بیت‌استمپ را به قیمت ۲۰۰ میلیون دلار می‌خرد

رابین‌هود (Robinhood) موافقت خود را با خرید صرافی ‌بیت‌استمپ (Bitstamp) به مبلغ ۲۰۰ میلیون دلار نقد اعلام کرده است. انتظار می‌رود این معامله، مشروط به تاییدیه‌های نظارتی و انجام موارد مرسوم، در نیمه اول سال ۲۰۲۵ نهایی شود. بانک بارکلیز (Barclays) و گلکسی دیجیتال پارتنرز (Galaxy Digital Partners) به ​​ترتیب مشاوران مالی انحصاری رابین‌هود و بیت‌استمپ بودند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

رابین‌هود در مسیر جهانی شدن

به گزارش میهن بلاکچین، بیت‌استمپ که در سال ۲۰۱۱ تأسیس شده، در چندین کشور از جمله لوکزامبورگ، انگلستان، اسلوونی، سنگاپور و ایالات متحده فعالیت می‌کند. این صرافی ‌دارای بیش از ۵۰ مجوز فعال و ثبت در سطح جهانی است که می‌تواند دلیل اصلی تصمیم رابین‌هود برای برطرف کردن سریع موانع نظارتی ‌باشد، چرا که این پلتفرم ‌به دنبال گسترش دامنه محصولات ‌خود است. ‌خرید این صرافی به طور قابل‌توجهی ردپای جهانی Robinhood Crypto را افزایش می‌دهد و مشتریانی را از اتحادیه اروپا، بریتانیا، ایالات متحده و آسیا جذب رابین‌هود می‌کند.

ولاد تنف (Vlad Tenev)، مدیر‌عامل رابین‌هود، ماه گذشته به CNBC گفت که برای پیگیری الزامات نظارتی ایالات متحده تلاش کرده است.

ما تلاش کردیم تا یک کارگزار-معامله‌گر با هدفی ویژه برای تسهیل تراکنش‌های دارایی‌های‌ کریپتویی ایجاد کنیم. متأسفانه، هیچ‌گاه مسیر روشنی توسط SEC به وجود نیامد و آن‌ها نیز تلاش‌های ما را متقابلاً پاسخ ندادند.

‌خرید این صرافی برای تقویت موقعیت رابین‌هود در بازار ارزهای دیجیتال و جذب مشتریان سازمانی با ارائه محصولات جدید طراحی شده است. خدمات نهادی بیت‌استمپ در اکوسیستم رابین‌هود ادغام می‌شوند و مجموعه‌ای جامع از محصولات رمزارزی را ایجاد می‌کنند. علاوه بر این، صرافی اصلی بیت‌استمپ که بیش از ۸۵ دارایی قابل مبادله را لیست کرده، محصولات رمزارزی رابین‌هود را بیش از پیش توسعه ‌خواهد داد.

یوهان کربرات (Johann Kerbrat)، مدیر کل رابین‌هود کریپتو، تاکید کرد که این اقدام یک حرکت استراتژیک برای رشد کسب و کار رمزارزی آن‌ها، استفاده از شهرت تثبیت شده بیت‌استمپ و حضور انعطاف‌پذیر در بازار است.

انتظار می‌رود این معامله اولین کسب و کار نهادی رابین‌هود را معرفی کند که از پلتفرم و تخصص بیت‌استمپ بهره می‌برد.

منبع
کریپتو اسلیت

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا