اخبار خارجی

حمایت از کریپتو در سریال محبوب سیمپسون ها؛ ارز دیجیتال پول آینده است!

در یکی از قسمت های اخیر انیمیشن خانواده سیمپسون ها، جیم پارسونز از سریال نظریه بیگ بنگ به عنوان میهمان حضور یافت تا درباره ارزهای دیجیتال و نحوه کار بلاک چین صحبت کند. این اتفاق باعث واکنش افراد زیادی به این ویدیو در توییتر شد و بسیاری از حامیان کریپتو از آن استقبال کرده و این توضیحات را به اشتراک گذاشتند.

 

در این قسمت پیش بینی شد که ارزهای دیجیتال به پول های آینده تبدیل خواهند شد و یک دفترکل انیمیشنی گفت:

من هر روز به تبدیل شدن به پول آینده نزدیک تر می‌شوم. من در کیف پول شما نیستم بلکه داخل رایانه شما هستم.

در پایان صحبت های جیم، پیامی بر روی صفحه ظاهر شد که درباره نحوه عملکرد بلاک چین توضیح می‌داد. بخشی از این پیام به شرح زیر است:

استفاده مکرر از کلمه ارز دیجیتال در تعریف ارز دیجیتال باعث می‌شود اینطور به نظر بیاید که درک و دانش اندکی از ارز دیجیتال داریم. در این سیستم، قوانین برای ایجاد واحد‌های بیشتر ارز دیجیتال تعریف شده اند. ارزهای دیجیتال می‌توانند با استفاده از ارزهای سنتی ایجاد شوند یا به طور تصادفی به وجود بیایند.

جامعه ارز دیجیتال از این قسمت انیمیشن خانواده سیمپسون ها استقبال کرد. Altcoin Daily در این خصوص گفت:

در انیمیشن خانواده سیمپسون ها، جیم پارسونز بزرگ ارزهای دیجیتال را به لیزا توضیح داد. ارزهای دیجیتال پول آینده هستند. یک نظر خوش بینانه.

بعضی از افراد نیز خاطرنشان کردند که این انیمیشن طی سال های گذشته به پیش بینی بعضی از رویدادها پرداخته است. ده سال قبل این انیمیشن دونالد ترامپ را به عنوان رییس جمهور نشان داده بود و اخیرا نیز قسمت پایانی سریال بازی تاج و تخت را پیش بینی کرده بود. ممکن است تا چندین سال بعد این پیش بینی که ارزهای دیجیتال پول آینده می شوند نیز درست ار آب در بیاید.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا