اخبار خارجی

پشتیبانی سامسونگ از ترون؛ افزایش چند درصدی قیمت این ارز دیجیتال!

جاستین سان بنیانگذار ترون امروز قرار است در نشست توسعه دهندگان سامسونگ حضور داشته باشد تا همکاری جدیدی بین این شرکت کریپتویی و غول مخابراتی را اعلام کند.

ترون در کیت توسعه نرم افزار (SDK) بلاک چین سامسونگ قرار خواهد گرفت و به کاربران کمک می کند تا کلیدهای خصوصی را مدیریت کنند. این SDK به کدنویس ها اجازه می دهد تا با استفاده از شبکه ترون، دسترسی مستقیمی از طریق دستگاه های سامسونگ به بلاک چین آن پیدا کنند.

هنوز مشخص نیست که این همکاری علاوه بر پشتیبانی از ترون در کیف پول سامسونگ، چه چیزی را برای کاربران ترون تغییر خواهد داد. پیش از اعلام این همکاری، جاستین سان در توییتر خود به یک همکاری بزرگ که باعث توزیع برنامه های غیرمتمرکز ترون و توکن آن به میلیون ها کاربر می شود صحبت کرد.

مرکز تحقیقات پیو (Pew Research Center) تخمین زده است که در حال حاضر ۵ میلیارد نفر به دستگاه های تلفن همراه دسترسی دارند که فقط نیمی از آنها تلفن های هوشمند هستند. با توجه به اینکه سامسونگ جزء فروشندگان سخت افزار برتر در کنار اپل و هواوی است که هر دو سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص داده اند ، تصور اینکه حتی ۱ میلیارد کاربر می توانند به Samsung Blockchain Keystore دسترسی پیدا کنند جالب می باشد.

دستگاه های سامسونگ علاوه بر کیف پول های تلفن همراه باید دسترسی مستقیم به داده های بلاکچین ترون داشته باشند. از نظر تئوری، این امر باعث می شود که توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز dapp راحتتر بتوانند محصولاتی را برای کاربرانی که به کیف پول های شخص ثالث اعتماد ندارند ایجاد کنند.

جاستین سان این همکاری را نقطه عطفی برای ترون معرفی کرد. طبق آخرین گزارش ترون، تقریباً ۳.۹ میلیون حساب کیف پول Tron و حدود ۶۱۱ برنامه غیرمتمرکز dapp بر روی این شبکه وجود دارد.

جاستین سان در پیامی به CoinDesk گفت که این مشارکت کار را برای میلیون ها کاربری که از دستگاه های سامسونگ استفاده می کنند آسان تر می کند، زیرا توسعه دهندگان می توانند با استفاده از دستگاه های سامسونگ برنامه هایی ایجاد کنند.

جاستین سان به کوین دسک گفت:

با ادغام ترون و سامسونگ، کاربران دیگر نیازی به کیف پول شخص ثالث نخواهند داشت و توسعه ها می تواند به محتوایی که در حال ساخت هستند متمرکز شود و تجربه‌ای بی حد و مرز برای کاربران ارائه دهد.

 

 

منبع
coindesk

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا