اخبار عمومی

مدیر صرافی کوین بیس: SEC حذف معاملات هر رمزارزی غیر از بیت کوین را درخواست کرده بود

برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، مدیر عامل صرافی کوین بیس، اظهار داشت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) قبل از شکایت از این صرافی در ماه گذشته، به آن توصیه کرده معاملات تمام توکن‌ها به جز بیت‌کوین را متوقف کند. آرمسترانگ گفت که توصیه SEC برای ما چاره‌ای جز مراجعه به دادگاه باقی نمی‌گذارد.

به نقل از کوین دسک و بر اساس مصاحبه فایننشال تایمز با برایان آرمسترانگ، وی اظهار داشته است کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از این صرافی خواسته معاملات تمام ارزهای دیجیتال به غیر از بیت کوین (BTC) را متوقف کند. آرمسترانگ اظهار داشت که این درخواست قبل از شکایت SEC علیه این صرافی در ماه گذشته انجام شده است.

آرمسترانگ به فایننشال تایمز در این باره گفت:

SEC این توصیه را قبل از اقدام قانونی علیه شرکت ما در ماه گذشته به دلیل عدم ثبت نام به عنوان کارگزار ارائه کرده است.

همان طور که پیش از این گزارش دادیم، در ۶ ژوئن (۱۶ خرداد)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار، کوین بیس را به نقض قانون اوراق بهادار فدرال متهم کرد و مدعی شد کوین بیس به طور همزمان به عنوان یک کارگزار، یک صرافی و یک مرکز تهاتر برای اوراق بهادار ثبت نشده، یعنی ۱۳ ارز دیجیتال مختلف به غیر از بیت کوین، فعالیت می‌کند. کوین بیس در پاسخ به این اتهام گفت که این اقدام SEC نقض تشریفات قانونی و به منزله سوء استفاده از اختیاراتش است.

کوین بیس و SEC اکنون در یک پروسه قانونی با هم درگیر هستند؛ این درحالی است که ریپل در یک پرونده شکایت SEC یک پیروزی مختصر به دست آورده و بر اساس حکم دادگاه مشخص شده است که توکن XRP اوراق بهادار نیست.

آرمسترانگ به نقل از فایننشال تایمز گفت:

آنها دوباره نزد ما برگشتند و گفتند ما معتقدیم هر دارایی غیر از بیت کوین اوراق بهادار است. و ما گفتیم، خوب چگونه به این نتیجه می‌رسید؟ زیرا تفسیر ما از قانون این طور نیست. و آنها گفتند ما آن را برای شما توضیح نمی‌دهیم، شما باید هر دارایی غیر از بیت کوین را از فهرست معاملات خود خارج کنید.

آرمسترانگ گفت که توصیه SEC برای ما چاره‌ای جز مراجعه به دادگاه باقی نمی‌گذارد.

SEC در پاسخ به فایننشال تایمز گفته است که بخش اجرایی این نهاد درخواست رسمی برای «شرکت‌ها جهت حذف ارزهای دیجیتال از فهرست معاملاتی‌شان» ارسال نکرده است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا