اخبار خارجی

کمیسیون SEC رویدادی با محوریت بلاکچین و رمز ارزها برگزار می‌کند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) پنلی در خصوص مسائل مربوط به رمزارزها در تاریخ ۲ دسامبر (۱۱ آذر) برگزار خواهد کرد. موضوع این پنل، اطمینان پیدا کردن از محافظت از سرمایه‌گذاران است که هدف اصلی خود کمیسیون نیز محسوب می‌شود. کمیسیون SEC هم‌چنین در رابطه با سرعت زیاد تغییر شرایط بازار و توسعه سریع فناوری‌های جدید گفتگو خواهد کرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یوتودی، طبق اعلام صفحه رسمی، این پنل به روش‌های جدید محافظت از سرمایه‌گذارانی خواهد پرداخت که مایل به حضور در بازار رمزارزها هستند. اعضای این کمیسیون در رابطه با بهینه‌سازی چارچوب قانونگذاری کنونی مطابق با ساختار بازار جدید و غیرمتمرکز صحبت خواهند کرد.

خطرات موجود نیز یکی دیگر از موضوعاتی است که کمیسیون SEC در صدد بررسی آن است. این بخش شامل صحبت درباره فناوری‌های مختلف دیفای و بلاکچین، ETF های مبتنی بر رمزارز و استیبل کوین‌ها است.

اگرچه برگزاری این پنل می‌تواند پیامد مثبتی بر کل صنعت کریپتو داشته باشد، اما بازار هنوز به برگزاری این رویداد واکنش نشان نداده است. قبلا نیز کمیسیون SEC بیان کرده بود فقط در صورتی تایید محصولات جدید را امکان‌پذیر خواهد ساخت که به روش قانونگذاری مناسبی برای این محصولات و یا بازار آن دست یابد.

در این پنل، متخصصانی از دانشگاه‌ها و شرکت‌های مالی مختلف نظیر علی امداد (Ali Emdad) حضور خواهند داشت. علی امداد استاد تجارت و مدیریت دانشگاه مورگان استیت و موسس و رییس مرکز مطالعات فناوری امور مالی و بلاکچین است.

صنعت بلاکچین توسط کریستین اسمیت (Kristin Smith) مدیر اجرایی اتحادیه بلاکچین در این پنل بررسی خواهد شد. اتحادیه بلاک چین با ارائه آموزش‌های لازم به سازمان‌های دولتی و همکاری با کمیسیون‌هایی نظیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار، به دنبال توسعه و پذیرش بیشتر شبکه‌های بلاکچین است.

این پنل به مدت ۹۰ دقیقه برگزار خواهد شد. پس از آن، موضوع بحث به نقش بالقوه کمیسیون SEC در مسائل مرتبط با سوءاستفاده‌های مالی تغییر خواهد کرد.

به نظر شما برگزاری این رویداد چه تاثیری بر صنعت بلاکچین و رمز ارزها خواهد گذاشت؟

منبع
u.today

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا