اطلاعیه صرافی

کمیسیون بورس آمریکا به دنبال مسدود کردن دارایی‌های بخش آمریکایی صرافی بایننس است

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در روز سه‌شنبه از دادگاه خواسته است تا حکم مورد نیاز برای مسدود کردن دارایی‌های بایننس آمریکا (Binance.US) را صادر کند. این کمیسیون در این هفته از بایننس و مدیرعامل آن به دلیل نقض قوانین شکایت کرده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش کوین‌دسک، این آژانس در متن شکایت خود گفته است:

با توجه به سال‌ها رفتار متخلفانه متهمان، بی‌توجهی به قوانین آمریکا، فرار از قوانین نظارتی و سؤالات موجود درمورد نقل‌وانتقالات مالی مختلف و نحوه نگهداری و کنترل دارایی‌های مشتریان آن‌ها، SEC باور دارد که این تصمیم برای حفظ امنیت دارایی‌های مشتریان و جلوگیری از اتلاف دارایی‌ها ضروری است.

اگر درخواست SEC تأیید شود، بایننس‌ ۵ روز فرصت دارد تا مطمئن شود که فقط شعبه آمریکایی‌ آن به وجوه مشتریانش دسترسی دارد. علاوه بر این، بایننس ۳۰ روز هم فرصت خواهد داشت تمام دارایی‌های مشتریان آمریکایی خود را به کیف پول‌های جدیدی منتقل کند تا فقط بازوی آمریکایی صرافی بایننس بتواند به آن‌ها دسترسی داشته باشد.

با این وجود، بایننس آمریکا در توییتی اعلام کرده که دارایی‌های کاربران آن در امنیت کامل است و وکلای این صرافی، اطلاعات موردنیاز برای رفع نگرانی‌های SEC را به آن تحویل داده‌اند.

البته یادداشت جدید SEC نشان می‌دهد که این آژانس همچنان باور دارد صرافی بایننس‌ به سرمایه‌گذاری بایننس آمریکا دسترسی دارد و همراه با چانگ پنگ ژائو، بنیان‌گذار آن، قصد دارد قوانین آمریکا‌ را دور بزند.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا