اخبار خارجی

درخواست رییس کمیسیون SEC از صرافی‌ها؛ با کمیسیون بورس همکاری کنید و ثبت شوید

گری گنسلر، رییس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا روز یکشنبه در مصاحبه‌ای با وال استریت ژورنال اظهار داشت که رمزارزها و صنعت کریپتو، در حوزه وظایف گسترده این آژانس قرار می‌گیرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین دسک، در این مصاحبه گنسلر مجددا از تمایل خود برای انجام اقدامات قوی‌تر به منظور محافظت از سرمایه‌گذاران بازار رمزارزها خبر داد.

وی در این رابطه گفت:

مردم بر اساس تلاش‌های یک کارآفرین یا گروه علوم رایانه که از مردم پول جمع‌آوری کرده‌اند سودی را پیش‌بینی می‌کنند. این در حوزه وظایف ما در کمیسیون بورس قرار دارد.

رییس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا با اشاره به پلتفرم‌های معاملاتی رمزارز خاطرنشان کرد که صرافی‌ها به جز معاملات، کارهای دیگری هم انجام می‌دهند؛ به عنوان مثال آنها از رمزارزها نگهداری می‌کنند و گاهی اوقات، برخلاف منافع مشتریان خود معاملاتی را انجام می‌دهند.

وی افزود:

من علنا گفته‌ام. بیایید و با کمیسیون بورس همکاری کنید و ثبت شوید. این‌ها اساسا صرافی هستند اما فعالیت‌های دیگری نیز در آنها جریان دارد. این واقعا مهم است که سرمایه‌گذاران از حمایت برخوردار شوند.

گنسلر قبلا گفته بود که اگرچه همه توکن‌ها را نمی‌توان به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفت، این واقعیت که پلتفرم‌ها بسیاری از آنها را ارائه می‌دهند برخی از آنها را زیر مجموعه اوراق بهادار قرار می‌دهد.

منبع
coindesk

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا