اخبار خارجی

افزایش تراکنش سگویت در شبکه بیت کوین؛ صرافی های برتر به دنبال پشتیبانی از این راهکار!

تراکنش های سگویت در شبکه بیت کوین در سال جدید میلادی به رکورد جدیدی رسیده است که ۶۲ درصد کل تراکنش های شبکه می‌باشد. سگویت پس از معرفی در سال ۲۰۱۷ با افزایش تدریجی پذیرش مواجه شد و در اوایل سال ۲۰۱۸ و اواخر سال ۲۰۱۹ از این لحاظ افزایش شدیدی داشت.

پذیرش سگویت به بالاترین مقدار خود، یعنی ۶۲.۱ درصد تراکنش های شبکه رسیده است. طبق اطلاعات پلتفرم segwit.space، رکورد سگویت در تاریخ ۱ ژانویه به دست آمده است و از این تاریخ به بعد، تراکنش های سگویت به تدریج به ۵۵.۱ درصد تراکنش های شبکه برگشته است.

سگویت در یکپارچگی و استفاده از راهکار مقیاس پذیری لایه دوم شبکه لایتنینگ نقش مهم و کلیدی ایفا می‌کند. این به روزرسانی موضوع اصلی بسیاری‌ از مناظره ها در خصوص این بوده است که چشم انداز آینده بیت کوین باید چگونه باشد. علیرغم این موضوع، سگویت پشتیبانی خوبی از جانب جامعه و افراد و نهادهای مهم دریافت کرده است.

صرافی های برتر به دنبال پشتیبانی از سگویت

در ماه دسامبر ۲۰۱۹، پلتفرم معاملات مارجین بیتمکس پشتیبانی از سگویت را ارائه داد و باعث افزایش چشمگیری در پذیرش آن شد.

طبق صحبت های چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس در جلسه پرسش و پاسخ سال گذشته گفت که بایننس، یکی از محبوب ترین صرافی های جهان نیز به دنبال افزودن پشتیبانی از سگویت است. وی گفت:

سگویت مطابق با نقشه راه خود پیش می‌رود، اما به نوعی می‌توان گفت که اولویت کمتری دارد زیرا تراکنش های بیت کوین به خوبی عمل می‌کنند، مخصوصا با وجود شبکه لایتنینگ که بار شبکه اصلی بیت کوین را مدیریت می‌کند. ما در صدد این هستیم تا ایمن ترین واریزها و برداشت ها را داشته باشیم، بنابراین سگویت اولویت برتر ما نیست زیرا اقدامات بسیار زیادی را در دست داریم.

اگرچه سگویت برای بایننس از اولویت های اصلی محسوب نمی‌شود، اما افزودن پشتیبانی از سگویت منجر به افزایش شدیدی در پذیرش آن خواهد.

صرافی پولونیکس که اکنون جاستین سان مدیرعامل ترون یکی از سرمایه گذاران آن است نیز پشتیبانی از سگویت در سال ۲۰۲۰ را بیان کرد.

برای آینده بیت کوین

به روزرسانی سگویت در سال ۲۰۱۷ معرفی شد و با افزایش حجم بلاک ها، افزودن تراکنش های بیشتری به بلاک چین را امکان پذیر ساخت. در زمان توسعه و عرضه سگویت، بعضی از افراد برجسته این عرصه، در خصوص بهبود یافتن عملکرد تراکنش ها صحبت کردند. راجر ور که سگویت را یک فاجعه خوانده بود، توکن مورد پشتیبانی خود یعنی بیت کوین کش را ترجیح می‌دهد که از بلاک هایی با حجم بیشتر استفاده می‌کند.

منبع
beincrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا