اخبار آلتکوین

رونمایی از نسخه ۲ بلاکچین سِی؛ نسخه دوم Sei چه ویژگی‌هایی خواهد داشت؟

بنیاد سِی ۵ روز پیش از نسخه دوم بلاکچین این ارز دیجیتال رونمایی کرد و ساعاتی پیش پروپوزال حاکمیتی آن را برای رای‌گیری به اشتراک گذاشت. بر اساس این پروپوزال، بلاکچین سِی در نسخه دوم خود با ماشین مجازی اتریوم سازگار خواهد شد؛ اتفاقی که می‌تواند کاربردهای این بلاکچین را افزایش دهد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

ویژگی‌های نسخه دوم شبکه Sei

به گزارش میهن بلاکچین و بر اساس پروپوزال حاکمیتی که توسط بنیاد سِی معرفی شده است، بلاکچین Sei در نسخه دوم خود یک ماشین مجازی سازگار با اتریوم با کارایی بالا و پردازش موازی را راه‌اندازی خواهد کرد. طبق گفته این بنیاد، نسخه دوم بلاکچین Sei یک هفته پس از تصویب این پروپوزال حاکمیتی عرضه خواهد شد.

مراحل راه‌اندازی نسخه ۲ بلاکچین سِی - منبع: Sei
مراحل راه‌اندازی نسخه ۲ بلاکچین سِی – منبع: Sei

به دنبال این بروزرسانی، توسعه‌دهندگان می‌توانند از قراردادهای هوشمند مبتنی بر شبکه اتریوم در بلاکچین سی استفاده کنند و تراکنش‌ها را در عرض کمتر از یک ثانیه نهایی سازند.

علاوه بر سازگاری با ماشین مجازی اتریوم، نسخه دوم بلاکچین سی قابلیت‌های پیشرفته‌ای از جمله پردازش موازی مشابه با بلاکچین‌هایی از جمله سولانا ارائه خواهد کرد. به این ترتیب نسخه دوم سی می‌تواند با دیگر شبکه‌های سازگار با ماشین مجازی اتریوم با قابلیت پردازش موازی مثل موناد (Monad) و نئون (Neon) رقابت کند.

به گفته تیم توسعه سی، به دنبال این ارتقا، برخی از بزرگترین برنامه‌های غیرمتمرکز شبکه اتریوم از جمله یونی سواپ، فرکس فایننس، X2Y2، بنکور، بلنسر، رریبل، لیر زیرو، نانسن و گراف در حال برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات خود در نسخه دوم این بلاکچین هستند.

از زمان راه‌اندازی نسخه بتای شبکه اصلی سی در آگوست سال گذشته، این بلاکچین از برنامه‌های غیرمتمرکز مبتنی بر شبکه کازماس که با زبان برنامه‌نویسی Rust نوشته شده‌اند پشتیبانی می‌کند. حالا با گذار به نسخه دوم، این بلاکچین به دنبال آن است تا طیف گسترده‌تری از توسعه‌دهندگان را به خود جلب کند.

در واکنش به این خبر، قیمت SEI بیش از ۸٪ افزایش یافت و در حال حاضر به ۰.۵۷ دلار رسیده است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا