اخبار آلتکویناخبار کوتاه

تعداد دارندگان شیبا به ۷۰۰،۰۰۰ آدرس رسید

حساب رسمی توکن شیبا در توییتر اعلام کرد تعداد دارندگان توکن SHIB از ۷۰۰،۰۰۰ آدرس عبور کرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از بین‌کریپتو، در این توییت آمده است که تعداد دارندگان توکن شیبا از ۷۰۰،۰۰۰ هولدر عبور کرده است. توکن شیبا در چند روز گذشته با رشد چشمگیری همراه بوده است به طوری که در ۷ روز گذشته بیش از ۳۴۵٪ و در ۲۴ ساعت گذشته ۴۴٪ افزایش قیمت را تجربه کرده است. در زمان نگارش این خبر قیمت شیبا ۰.۰۰۰۰۳۱۰۱ دلار معادل ۰.۸۶۷۵ تومان است.

شیبا هم اکنون در رتبه ۱۷ لیست رمز ارزهای برتر بر اساس ارزش بازار قرار دارد و تا اوج تاریخی قیمت خود در ۰.۰۰۰۰۳۸ فاصله چندانی ندارد. این در حالی است که دوج کوین بزرگ‌ترین میم کوین بازار با قیمت ۰.۲۴ دلار در رتبه دهم این جدول قرار دارد و شیبا برای رقابت با دوج کوین به ۱۷۰٪ افزایش قیمت بیشتر نیاز دارد. اوایل هفته گذشته یک نهنگ شیبا بیش از ۴۳ میلیون دلار به خرید توکن SHIB اختصاص داد.

منبع
beincrypto

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا