اخبار کوتاه

مسابقه ترید توکن شیبا (SHIB) در صرافی بایننس

صرافی بایننس مسابقه ترید توکن SHIB را با استخر جایزه به ارزش ۵۰،۰۰۰ دلار از این توکن برگزار کرده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی ایرانی بیتستان توکن‌های SHIB, FTM, ETC, 1INCH را به لیست رمزارزهای خود اضافه کرده است.

توکن‌های زیر در صرافی‌های ارز دیجیتال لیست شده‌اند و بازارهای معاملاتی با آنها به صورت زیر راه‌اندازی شده است:

رمزارز جدیدبازار آنی (Spot)بازار Futuresتوضیحات
کوینکسLATLAT/USDT, LAT/BTC
کوکوینELA/USDT
OPCT/USDT
CRPT/USDT
ICP/USDT
بایننسGYENUSDT/GYEN, BTC/GYENGYEN استیبل کوین معادل ین ژاپن است
گیتFEG
GDT
GYEN
FEG/USDT, FEG/ETH
GDT/USDT, GDT/ETH
هوبیLAT

صرافی پنکیک سواپ پروتکل‌های Finance OIN و Hyper Finance را به لیست استخرهای خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE، توکن‌های OIN و HYFI را کسب کنند.

صرافی بایننس

سرویس Liquid Swap صرافی بایننس، استخر نقدینگی RAMP/BUSD را راه‌اندازی کرده است. کاربران می‌توانند در ابتدا با فراهم آوردن نقدینگی برای این استخر از استخر پاداش ۱۶۰،۰۰۰ توکن RAMP بهره ببرند. پس از آنکه این جوایز بین تامین‌کنندگان نقدینگی توزیع شد، کاربران از سیستم پاداش‌دهی معمولی بهره‌مند خواهند شد.

صرافی بایننس مسابقه ترید توکن SHIB را با استخر جایزه به ارزش ۵۰،۰۰۰ دلار از این توکن برگزار کرده است.

جزییات: این مسابقه از امروز ۱۲ می لغایت ۱۹ می (۲۹ اردیبهشت) برگزار می‌شود. در طرح اول این مسابقه، تمام کاربرانی که در این مدت در صرافی Binance حساب باز کنند و در هر یک از سه بازار اسپات، مارجین و یا فیوچرز و در یکی از جفت ارزهای SHIB/USDT, SHIB/BUSD, 1000SHIB/USDT، حداقل حجم معاملات آنها از ۱۵،۰۰۰،۰۰۰ از این توکن بیشتر باشد، مشمول دریافت سهمی برابر از استخر جایزه به ارزش ۱۰،۰۰۰ SHIB خواهند بود. در طرح دوم تمام کاربرانی که در این مدت میزان واریزی خالص توکن SHIB آنها (میزان خالص=واریز-برداشت) از ۸،۰۰۰،۰۰۰ توکن بیشتر باشد، مشمول دریافت پاداشی برابر از استخر ۱۰،۰۰۰ SHIB خواهند بود. در طرح سوم این برنامه، ۶۰ نفر از کاربرانی که در حداقل یکی از دو طرح اول و دوم شرکت کرده باشند، به قید قرعه ۵۰۰ توکن SHIB برنده می‌شوند.

صرافی Binance از قرارداد تبدیل (contract swap plan) شبکه کایبر با توکن (KNC) پشتیبانی می‌کند.

جزییات: برنامه تبدیل توکن KNC در تاریخ ۱۷ می (۲۷ اردیبهشت) ساعت ۵:۳۰ به وقت تهران انجام می‌شود. کاربران می‌توانند تا قبل از آن KNC را به حساب خود واریز کنند؛ واریز توکن بعد از این زمان به حساب کاربران اضافه نمی‌شود. بعد از آنکه فرآیند تبدیل توکن به اتمام برسد، با استفاده از Convert Function می‌توان توکن‌های قدیمی KNC (KNCL) را به توکن‌های جدید KNC تبدیل کرد.

صرافی بایننس چهل و دومین دوره محصولات  Dual Investment را راه‌اندازی کرده است.

جزییات: ثبت نام در این برنامه تا ۱۳ ماه می (پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت) ساعت ۸:۳۰ ادامه خواهد داشت. در این برنامه می‌توان از رمزارزهای BTC, USDT و BUSD در بازه‌های زمانی ۸، ۱۵ و ۲۹ روزه استفاده کرد و تا ۵۶٪ سود سالانه به دست آورد.

صرافی Gate.io

صرافی گیت طرح تشویقی واریز توکن LION را با استخر جایزه به ارزش ۲۰،۰۰۰ دلار برگزار کرده است.

جزییات: این برنامه تا تاریخ ۲۹ اردیبهشت برگزار می‌شود. در این برنامه ۳۰۰ کاربر برتر بر اساس حجم واریز آنها مشمول دریافت جایزه خواهند بود. در طرح دوم کاربرانی که در برنامه‌های تشویقی اعلام شده در توییتر و تلگرام این پروتکل شرکت کنند به ترتیب مشمول دریافت جایزه از استخرهایی به ارزش ۳۰۰ و ۵۰۰ دلار توکن LION خواهند شد.

سرویس استارت آپ این صرافی، فروش توکن پروژه DAO SHO را راه‌اندازی خواهد کرد.

جزییات: این برنامه در تاریخ ۱۷ می (۲۷ اردیبهشت) آغاز خواهد شد. توکن این پروژه با نماد XCAD و عرضه نهایی به مقدار ۲۰۰ میلیون توکن است. تعداد ۲۵۰،۰۰۰ توکن XCAD در این برنامه با قیمت اولیه ۰.۱ دلار عرضه خواهد شد.

صرافی KuCoin

صرافی کوکوین برنامه تشویقی لیست شدن توکن GOVI را با استخر جایزه به ارزش ۴۵۰۰۰ دلار از این توکن راه‌اندازی می‌کند.

جزییات: این برنامه از امروز تا تاریخ ۱۹ می (۲۹ اردیبهشت) ساعت ۱۴:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد. در طرح اول این برنامه ۲۰ کاربری که بیشترین میزان واریز توکن GOVI را داشته باشند مشمول دریافت جایزه از استخری به ارزش ۲۰،۰۰۰ دلار از این توکن خواهند شد. در طرح دوم این برنامه ۳۰ کاربر با بیش‌ترین میزان خرید خالص توکن GOVI، از یکی از جفت ارزهای GOVI/USDT و GOVI/BTC مشمول دریافت جایزه از استخری به ارزش ۲۵۰۰۰ دلار از این توکن خواهند بود. در طرح سوم کاربرانی که حداقل ۱۵ GOVI خریداری کرده باشند و مراحل KYC1 را تکمیل کرده باشند و دو بازار نامبرده شده در طرح دوم را به لیست بازارهای مورد علاقه خود در این صرافی اضافه کنند، مشمول دریاقت سهمی برابر از استخر جایزه به ارزش ۵۰۰۰ دلار از این توکن خواهند بود.

صرافی کوکوین با همکاری وبسایت Pool-X برنامه تشویقی CARR Flexible را برگزار می‌کند.

جزییات: کاربران این صرافی می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CARR در وبسایت PooL-X تا سقف ۱۵٪ سود سالیانه دریافت کنند. این برنامه از امروز ۱۲ می تا ۱۰ آگوست (۱۹ مرداد) اجرا خواهد شد. کاربران می‌بایست در هردو پلتفرم ثبت نام کرده باشند. پاداش‌های استیکینگ تا پایان این دوره توزیع نخواهد شد.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا