اخبار خارجی

شیباریوم هفته آینده راه‌اندازی می‌شود

حساب رسمی بون شیبا سواپ (Bone ShibaSwap) اعلام کرد که نسخه بتا راهکار لایه ۲ شیبا، یعنی شیباریوم هفته آینده راه‌اندازی خواهد شد.

به گزارش دیلی هودل، Shibarium یک شبکه لایه ۲ است و طراحی مشابهی مانند راهکارهای لایه ۲ دیگر همچون پالیگان دارد. این شبکه، برای توسعه‌دهندگان امکان ایجاد توکن‌های سفارشی‌سازی‌شده در اکوسیستم شیبا اینو را فراهم می‌کند. علاوه بر این، انتظار می‌رود شیباریوم سرعت تراکنش‌ها را به طور قابل توجهی افزایش داده و کارمزدها را کاهش دهد.

شیباریوم از توکن BONE به عنوان توکن حاکمیتی خود استفاده خواهد کرد و تمامی کارمزدها در این شبکه لایه دو، با این توکن پرداخت خواهد شد.

بنابرین می‌توان توییت Bone ShibaSwap را جدی گرفت و منتظر راه‌اندازی شیباریوم در هفته بعد بود.

توییت بون شیبا سواپ در مورد راه‌اندازی شیباریوم

این در حالی است که در ماه‌های گذشته بارها شایعه مربوط به راه‌اندازی شیباریوممطرح شده بود. شیتوشی کوساما، یکی از توسعه‌دهندگان اصلی شیبا مدعی شده بود به منظور جلوگیری از ناامیدی سرمایه‌گذاران از تاخیرهای احتمالی در مسیر عرضه Shibarium، تیم توسعه شیبا فعلا هیچ تاریخ دقیقی را مشخص نمی‌کند.

افزایش قیمت BONE و LEASH در پی راه‌اندازی شیباریوم

قیمت توکن‌های مربوط به شیباریوم یعنی BONE و LEASH در پی اعلام راه‌اندازی آن در ساعات گذشته رشد کردند. قیمت BONE با بیش از ۱۵٪ افزایش در لحظاتی حتی به ۲.۱ دلار رسید. قیمت LEASH نیز با حدود ۱۰٪ افزایش به ۷۰۸ دلار رسید.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا