اخبار بیت کوین

موسس سیلک رود : بیت کوین احتمالا تا 3200 دلار ریزش میکند!

راس اولبریشت (Ross Ulbricht) از زندان ایالتی آمریکا نوشت که بیت کوین در سال ۲۰۲۰ به هدف خرس ها بیشتر نزدیک می‌شود. اولبریشت موسس بازار سیلک رود (Silk Road) در دارک وب؛ در حساب مدیوم خود در تاریخ ۱۲ آوریل نوشت نوسان اخیر ارزهای دیجیتال به ویژه سقوط شدید بازار در تاریخ ۱۲ مارس به احتمال بسیار زیاد منجر به ایجاد بازار نزولی تا ماه ژوئن یا جولای ۲۰۲۰ خواهد شد. هرچند این روند می‌تواند تا سال بعد نیز طول بکشد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

بازار صعودی از ابتدای شروع به کار بیت کوین تا اوج قیمت ۲۰,۰۰۰ دلار در اواخر سال ۲۰۱۷ به پایان رسیده است. ما اکنون در موج آخر اولین بازار نزولی بیت کوین قرار داریم.

کاهش قیمت بیت کوین به ۳۲۰۰ دلار و کمتر

اولبریشت به منظور اثبات نظرش به پیش بینی ماه دسامبر خود اشاره کرد که گفته بود کاهش قیمت بیت کوین به کمتر از ۴۲۰۰ دلار به احتمال بسیار زیاد منجر به بازار نزولی خواهد شد. در این شرایط، به نظر وی قیمت بیت کوین تا ۳۲۰۰ دلار نیز می‌تواند کاهش یابد. وی گفت:

عبور از قیمت ۳۲۰۰ دلار اثباتی برای این نظر خواهد بود. در این صورت، ما در صدد تعیین کف قیمت برخواهیم آمد. کاهش قیمت به این سطح، یک فرصت خرید بسیار خوب خواهد بود. اگر قیمت بیت کوین به ۱۴,۰۰۰ دلار برسد ما باید تعاریف و تحلیل های خود را مجددا ارزیابی کنیم، اما در حال حاضر به نظر می‌رسد که افزایش قیمت به این سطح بعید است.

 

حتی پس از بازار نزولی کنونی نیز بعید است موجی که در سال ۲۰۱۷ رخ داد و منجر به ثبت رکورد قیمت بیت کوین شد را مجددا شاهد باشیم. اولبریشت هشدار داده است که سرمایه گذاران باید زمان بسیار زیادی صبر کنند تا قیمت بیت کوین به رکورد خود برسد اما افزایش قیمت آن و ثبت رکورد نسبی نیز می‌تواند ارزش این صبر را داشته باشد.

اولبریشت پس از آنکه به جرم پولشویی، هک رایانه ها و قاچاق مواد مخدر محکوم شد، در حال حاضر حکم دو بار حبس ابد خود بدون عفو مشروط خود را می‌گذارند. وی هم چنان از زندان به تحلیل های دوره ای بازار بیت کوین می‌پردازد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا