اخبار خارجی

جک دورسی: بیت کوین همه چیز را به سمت بهتر شدن سوق می‌دهد

جک دورسی، مدیر عامل شرکت اسکوئر و توییتر گفت بیت کوین همه چیز را به سمت بهتر شدن سوق می‌دهد. علاوه بر آن مدیر عامل این شرکت متعهد شد که برای همیشه سعی در بهتر کردن Bitcoin خواهد داشت. در همین حال Square و شرکت آرک اینوست گزارشی را منتشر کرده‌اند که در آن بیتکوین را عاملی کلیدی در آینده انرژی‌های تجدیدپذیر نامیده‌اند.

امریتا اهوژا مدیر ارشد مالی شرکت اسکوئر، قبلا اعلام کرد استراتژی‌های این شرکت در مورد بزرگ‌ترین ارز دیجیتال دنیا تغییر نخواهد کرد. او گفته بود:

ما به این جامعه متعهد هستیم و از طریق راهکارهای انرژی پاک بیت کوین، برای آینده‌ای سبز تلاش خواهیم کرد. همانطور که در فوریه اعلام شد، اسکوئر به صورت مداوم به استراتژی‌های خود در مورد BTC ادامه خواهد داد.

توییت جک دورسی در مورد بیت کوین

پس از آن جک دورسی در یک رشته توییت شرکت کرد که با این توییت آغاز شده بود: نه جک، نه ایلان و نه هیچ کس دیگری قادر نخواهد بود بیت کوین را تغییر دهد، بلکه بیت کوین، جک، ایلان و بقیه را تغییر خواهد داد. در توییت دیگری کاربری در مورد سازمان‌های سرمایه‌گذاری پرسیده بود: این همان تهدیدی است که همگی نگران آن هستیم؟ دورسی در پاسخ نوشت:

هیچ شخص (و سازمانی) قادر نخواهد بود آن را تغییر دهد و یا متوقف سازد.

در هفته گذشته ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا اعلام کرد خدمات پرداخت به وسیله BTC را به حالت تعلیق درآورده است. این شرکت در مورد مسائل زیست محیطی ابراز نگرانی کرده و اعلام کردند: ما در مورد گسترش استفاده بیش از اندازه از سوخت‌های فسیلی به ویژه ذغال سنگ برای استخراج بیت کوین، نگران هستیم. پس از نظر ایلان ماسک قیمت این ارز دیجیتال به شدت کاهش یافت.

در ماه آپریل، شرکت اسکوئر و آرک اینوست مقاله‌ای با عنوان بررسی بیت کوین به عنوان عامل کلیدی در آینده انرژی‌های تجدید پذیر، منتشر کردند.

بررسی بیت کوین به عنوان عامل کلیدی در آیده انرژی‌های تجدیدپذیر

در این مقاله آمده است:

با استفاده از داده‌های واقعی دنیا، ما (آرک اینوست) نشان داده‌ایم که استخراج بیت کوین می‌تواند مشوقی برای سرمایه‌گذاری در انرژی‌های خورشیدی (پنل‌های خورشیدی و باتری‌ها) باشد، و انرژی‌های تجدیدپذیر درصد بیشتری از قدرت شبکه را تولید کنند بدون آنکه در هزینه انرژیی تاثیرگذار باشند.

منبع
bitcoin.com

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا