اخبار خارجی

همکاری ترون و استیمیت (Steemit)؛ انتقال بزرگترین شبکه اجتماعی بلاکچینی به ترون

استیمیت (Steemit)، پلتفرم شبکه اجتماعی بر بستر بلاک چین که کاربران آن با تولید و مدیریت محتوا می‌توانند درآمد کسب کنند در حال همکاری با بنیاد ترون است تا برنامه های غیرمتمرکز و کاربران استیم (Steem) را به ترون بیاورد.

در روز گذشته اعلام شد که توسعه دهندگان ترون و استیم با همکاری یکدیگر در صدد انتقال محصولات و کاربران استیم به شبکه ترون و تبادل توکن STEEM با نسخه جدید مبتنی بر شبکه ترون خواهند بود.

البته هیچ جدول زمانی برای این انتقال عنوان نشده است.

تیم های توسعه هر دو شرکت بلافاصله همکاری خود را آغاز خواهند کرد تا برنامه های مبتنی بر بلاکچین استیم و استیمیت (Steemit) را به بلاکچین ترون و جامعه آن با بیش از ۲۰ میلیون کاربر، خدمات و محصولات وارد کنند.

توکن قدیمی استیم (STEEM) به توکن جدید استیم بر روی بلاکچین ترون انتقال می یابد. کاربران فعلی ترون، توکن های استیم رایگان بر بستر بلاکچین ترون دریافت خواهند کرد. همچنین برنامه ای برای توسعه جامعه وجود خواهد داشت.

استیم که توسط دن لاریمر (Dan Larimer) و ند اسکات (Ned Scott) تاسیس شده است بیش از یک میلیون کاربر دارد.

ند اسکات به عنوان مدیرعامل سابق و رییس هیات مدیره استیم گفته است:

استیمیت مفهوم واقعی از ترکیب فروم ها و ارزهای دیجیتال است. در استیمیت می‌توان به آسانی و با لایک ها و بیان نظرات، ارز دیجیتال کسب کرد. این مکانیزم توزیع، پذیرش ارز دیجیتال و این شبکه اجتماعی را به همراه خواهد داشت.

هفته گذشته و پس از به اشتراک گذاشتن توییت تبلیغاتی جاستین سان موسس ترون، یکی از کاربران استیمیت این موضوع را پیش بینی کرده بود.

این خبر همان روزی اعلام شد که VOICE شبکه اجتماعی جدید تحت حمایت لاریمر، نسخه آزمایشی خود را بر روی شبکه EOSIO عرضه کرد.

منبع
coindesk

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا