ایردراپ

چرا گزینه‌ اتصال تپ سواپ به کیف پول حذف شد؟

تپ سواپ هم‌زمان با اعلام راه‌اندازی نکردن توکن خود روی بلاکچین سولانا، قابلیت اتصال رباتش به کیف پول‌ را غیرفعال کرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

گزارش‌های کاربران در مورد تپ سواپ، بازی کلیکی مبتنی بر تلگرام، حاکی از آن است که گزینه اتصال ربات به کیف پول از این پلتفرم، حذف شده است. تپ سواپ در حال حاضر در حال انتقال از بلاکچین سولانا به بلاکچینی جدید است؛ اتفاقی که با برنامه‌های اولیه این بازی کلیکی مطابقت ندارد.

برخی دلایل مختلفی را برای حذف گزینه اتصال به کیف پول توسط Tapswap ارائه می‌دهند و برخی هم نگران از دست دادن دسترسی به حساب‌ها و دارایی‌های‌هایی هستند که تا‌به‌حال در این بازی به دست آوردند. هنوز مشخص نیست که تپ سواپ چه برنامه‌ای برای کاربران دارد و هنوز هم به طور علنی در مورد این موضوع اظهار نظری نکرده است.

علاوه بر حذف گزینه‌ اتصال تپ سواپ به کیف پول، در ۲۹ مه (۹ خرداد) تیم تپ سواپ اعلام کرد که راه‌اندازی استخرش تا اول جولای (۱۱ تیر) به تأخیر افتاده است. دلیل اصلی این تأخیر، شناسایی تعداد زیادی بات است که به طور غیرواقعی تعداد زیادی توکن به دست آورده‌اند؛ برای حفظ عدالت در توزیع توکن‌ها، اقدامات لازم برای متوقف کردن و مسدود کردن این بات‌ها در حال انجام است.

توییت تپ سواپ
توییت تپ سواپ : X

طبق گفته این پلتفرم، هدف اصلی تیم تپ سواپ، تضمین تخصیص عادلانه توکن‌های TAPS و پاداش به افرادی است که به‌صورت صادقانه آن‌ها را به دست آورده‌اند.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا