اخبار خارجی

تتر به اشتباه ۵ میلیارد توکن USDT ضرب کرد و به سرعت آن‌ها را سوزاند!

بر اساس توئیت Whale Alert، اوپراتور استیبل کوین یا ارز با ثبات تتر، تصادفا ۵ میلیارد توکن جدید USDT را ضرب کرد و بعد آن‌ها را سوزاند. (هر توکن USDT ارزشی معادل یک دلار دارد)

Whale Alert یک اکانت توئیتر است که تراکنش‌های بزرگ ارزهای دیجیتال را گزارش می‌دهد. در توئیت آخر این اکانت به این نکته اشاره شده است که ۵۰ میلیون توکن USDT با استفاده از پروتوکل Omni که بر روی بلاکچین بیت کوین قرار دارد، از صرافی ارز دیجیتال Poloniex به خزانه تتر منتقل شد.  سپس این اکانت گزارش کرد که خزانه تتر ۵ میلیارد توکن USDT بر روی بلاکچین ترون ضرب کرده است که بعد از آن سوزانده شدند.

سپس تتر ۵۰ میلیون توکن تتر دیگر بر روی همان زنجیره ضرب کرد، ۴.۵ میلیارد توکن USDT دیگر را سوزاند و در نهایت ۵۰ میلیون

توکن USDT مبتنی بر بلاکچین ترون را به کیف پولی که احتمالا متعلق به Poloniex ‌است، منتقل نمود.

مدیر ارشد فنی تتر، Paolo Ardoino، در یک توئیت توضیح داد که این توکن‌های جدید برای انجام یک جابجایی بین ۵۰ میلیون توکن تتر مبتنی بر پروتوکل Omni و تترهای مبتنی بر بلاکچین تتر، ضرب شدند، اما یک اشتباه در رقم‌های اعشار رخ داد.  صرافی ارز دیجیتال Poloniex در توئیت خود تایید کرد:

صحبت‌های Paolo درست است، این اتفاق زمانی رخ داد که Poloniex در حال انجام تعویض (Swap) زنجیره بلاکچین توکن‌های USDT با کمک تتر بود. مقدار اشتباهی از USDT تصادفا ضرب شد و این مشکل با تغییر به ارزش مدنظر حل شد.

بنا به گزارش قیلی Cointelegraph در این هفته، بانک تجاری  Metropolitan که در نیویورک مستقر است، حساب‌های مرتبط با تتر خود را بست. این بانک این حساب‌ها را بنا به درخواستی که یک سال پیش ثبت شده بود بست.

به کانال تلگرام میهن بلاکچین بپیوندید

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا