اخبار آلتکوین

عرضه تتر با پشتوانه سبد کالاهایی نظیر طلا، نفت خام و پلاستیک!

ژائو دانگ سهامدار صرافی بیتفینکس مدعی شد که شرکت تتر برنامه دارد تا نسخه ای از استیبل کوین با پشتوانه سبد کالاهایی نظیر طلا، نفت خام و پلاستیک عرضه کند.

دانگ در مصاحبه اختصاصی با کوین تلگراف در تاریخ ۳ سپتامبر گفت که ایده صدور تتر (USDT) با پشتوانه سبد کالاها به منظور کاهش ریسک های موجود در نگهداری مقدار بسیار زیادی سرمایه در بانک به بحث گذاشته شده است.

حداقل ۸۳.۷۵ درصد پشتوانه تتر را دلار تشکیل می‌دهد. دانگ در خصوص بحث های پیرامون استیبل کوین تتر و اتهامات وارده که این دارایی پشتوانه یک به یک با دلار ندارد اذعان داشت:

تتر کاملا با ذخایر مالی پشتیبانی می‌شود. از ۴ میلیارد USDT موجود حدود ۳.۳۵ میلیارد در بورس اوراق بهادار است و ۶۵۰ میلیون نیز به بیتفینکس وام داده شده است. بیتفینکس با IEO توکن LEO خود حدود ۱ میلیارد تتر جذب کرد و به راحتی می‌تواند تتر وام گرفته خود را پرداخت کند. در واقع ماه گذشته نیز ۱۰۰ میلیون تتر پرداخت کرده است.

در فروم میهن بلاکچین ثبت نام کنید و به بحث و گفتگو بپردازید

منبع
cointelegraph

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا