ایردراپ

اضافه شدن بخش استریم به تپ سواپ؛ چگونه موجودی خود را افزایش دهیم؟

تپ سواپ، یکی از محبوب‌ترین بازی‌های تلگرامی در سبک Tap to Earn به تازگی بخش جدیدی به نام «استریم» اضافه کرده که با استفاده از آن کاربران می‌توانند موجودی خود در این بازی را افزایش دهند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، در حال حاضر شایعات مختلفی در رابطه با زمان عرضه و لیست شدن توکن تپ سواپ در صرافی‌ها مطرح شده است. با این حال، اضافه شدن این بخش نشان می‌دهد همچنان فرصت کسب امتیاز و افزایش شانس دریافت ایردراپ تپ سواپ برای کاربران وجود دارد.

در این مطلب به آموزش بخش استریم تپ سواپ می‌پردازیم.

بخش استریم تپ سواپ چگونه کار می‌کند؟

در بازی تپ سواپ، شما با کلیک کردن روی صفحه نمایش، توکن‌های درون بازی خود را افزایش می‌دهید. البته، علاوه بر کلیک کردن، راه‌های متفاوتی برای افزایش موجودی وجود دارد. برای مثال، شما می‌توانید با خرید ربات تپ سواپ، وقتی که آفلاین هم هستید موجودی تپ سواپ خود را افزایش دهید. 

یکی دیگر از روش‌های کاربران برای افزایش موجودی خود، که به تازگی به تپ سواپ اضافه شده، بخش استریم است، که در اینجا به آموزش این بخش می‌پردازیم.

تقریبا هر ۱۵ دقیقه یک ویدیو جدید به بخش استریم اضافه می‌شود. شما با تماشای ویدیو و وارد کردن کدی که از ویدیو دریافت کرده‌اید، جایزه خود را دریافت می‌کنید. جایزه‌ای که شما از این بخش دریافت می‌کنید متغیر است و بستگی به سطح هر کاربر دارد. 

آموزش بخش «استریم» تپ سواپ 

برای دریافت جوایز از بخش استریم، ابتدا وارد ربات تپ سواپ می‌شویم.

روی گزینه Stream، که به تازگی به تپ سواپ اضافه شده کلیک می‌کنیم.

سپس روی دکمه Watch Stream کلیک می‌کنیم؛ بعد از کلیک کردن روی این دکمه، شما به یوتوب (YouTube) هدایت می‌شوید که ویدیویی که جدیدا اضافه شده را تماشا کنید. پس از تماشای ویدیو، کد دریافتی از ویدیو را وارد می‌کنید و روی دکمه Apply code ضربه می‌زنید تا جایزه مربوط به آن ویدیو را دریافت کنید. 

دقت کنید که بزرگ و کوچک بودن حروف کدی که دریافت کردید اهمیت دارد و شما باید با رعایت بزرگ و/یا کوچک بودن کد، کد را وارد کنید. 

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا