اخبار آلتکویناخبار اتریوماخبار بیت کوین

تحلیل قیمت ۳ رمز ارز برتر: بیت کوین، اتریوم و XRP

نیمه دوم هفته جاری با روندهای نزولی رمز ارز های برتر شروع شد. تمام ۱۰ رمز ارز برتر در روند نزولی قرار گرفتند و بیشترین کاهش قیمت متعلق به BNB و چین لینک با کاهش ۵.۷۲ درصدی طی یک روز گذشته بود.

رمز ارز های برتر

آنچه در این مطلب می‌خوانید

قیمت بیت کوین

طبق نمودار زیر، بیت کوین نتوانست از مرز بالایی مثلث نزولی عبور کند. این موضوع، ضعف خریداران را نشان می‌دهد. اکنون قیمت بیت کوین به آرامی به سمت سطح حمایتی ۸۹۰۰ الی ۹۰۰۰ دلار پیش می‌رود که در این سطح، خریداران تمایل به خرید دارند تا این سطح را حفظ کنند.

نمودار قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین

شاید این بار سطح حمایتی حفظ نشود، زیرا روند نزولی از تاریخ ۱ ژوئن قابل مشاهده است. با بررسی اندیکاتور ابر ایچیموکو (Ichimoku Cloud) می‌توان مشاهده کرد که قیمت بیت کوین از مرز پایینی این ابر عبور کرده است. این موضوع یک سقوط احتمالی به سطح حمایتی ۸۶۰۰ دلار در هفته آینده را بیان می‌کند.

در حال حاضر قیمت بیت کوین ۹۱۴۱ دلار است.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم به سطح حمایتی تاریخ ۶ جولای بر روی ۲۳۰ دلار رسیده است. فشار نزولی هم چنان زیاد است هرچند قیمت این آلتکوین احتمالا در آخر هفته به ۲۳۵ دلار اصلاح شود.

نمودار قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم

در نمودار ۴ ساعته، حجم معاملات فروش در روند نزولی قرار دارد. این شرایط بدان معنا است که فروشندگان دیگر نمی‌توانند قیمت را کاهش دهند. احتمالا افزایش قیمت به ۲۳۵ دلار با نقدینگی زیاد حال حاضر محتمل است. ذکر این نکته مهم است که این فقط یک اصلاحیه است و شروع روند صعودی نیست.

در حال حاضر قیمت اتریوم ۲۳۳ دلار است.

قیمت XRP

قیمت XRP در نمودار روزانه از مرز بالایی اندیکاتور باندهای بولینگر کاهش یافته است. این موضوع، فشار از جانب فروشندگان را نشان می‌دهد. قبل از این نیز اصلاح قیمت مشابه و سقوط به مرز پایینی این اندیکاتور را شاهد بوده ایم.

نمودار قیمت XRP
نمودار قیمت XRP

سیگنال قوی دیگر در خصوص کاهش قیمت مربوط به خط سطح مقاومتی در اندیکاتور RSI است که مقدار آن حتی به سطح ۷۰ نیز نرسیده است. این شرایط، روند نزولی و تسلط بازار نزولی را نشان می‌دهد. در صورت عبور از سطح حمایتی و ثابت شدن قیمت در سطح کمتر از ۰.۱۶۸۵ دلار، می‌توان انتظار کاهش قیمت به ۰.۱۱۸۰ دلار را داشته باشیم.

در حال حاضر قیمت XRP معادل با ۰.۱۹۴ دلار است.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا