اخبار آلتکوین

معرفی برترین توکن‌های هوش مصنوعی هفته اول ژوئن

از آنجایی که بازار آلتکوین‌ها نسبت به ماه گذشته رشد بیشتری داشته است، سه توکن هوش مصنوعی (AI) سودآوری‌های قابل توجهی در اولین هفته معاملاتی ژوئن را برای خود ثبت کردند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، این دارایی‌ها عبارتند از توکن‌فای (TOKEN)، هایپرجی‌پی‌تی (HGPT) و بد آیدیا (BAD) که به نظر می‌رسد همه به رشد خود ادامه دهند. هر چند که از روز گذشته با اصلاح بیت کوین مقداری کاهش قیمت داشته‌اند، اما برای خرید در کف احتمالا فرصت مناسبی باشد.

توکن فای (TokenFi)

توکن‌فای پروتکلی است که به کاربران خود اجازه می‌دهد تا توکن ایجاد کرده یا دارایی‌های دنیای واقعی را به توکن تبدیل کنند. در هفت روز گذشته، قیمت این توکن بیش از ۲۷٪ رشد داشته است.

نمودار روزانه قیمت توکن فای - منبع: تریدینگ ویو
نمودار روزانه قیمت توکن فای – منبع: تریدینگ ویو

گاوها روز گذشته نتوانستند روند صعودی را ادامه دهند و همراه با بازار با کاهش قیمت مواجه شدند. سیو سود خریداران قبلی باعث شد فروشندگان کنترل بازار این توکن را بدست بگیرند، اما احتمال می‌رود در سطح فعلی از این توکن حمایت قوی‌ای شود که دوباره باعث افزایش قیمت آن و ادامه روند صعودی آن شود.

هایپر جی‌پی‌تی (HyperGPT)

HGPT توکن بومی هایپرجی‌پی‌تی، یک بازار هوش مصنوعی وب۳ است. این ارز دیجیتال به عنوان یک توکن هوش مصنوعی دیگر با بیشترین سود در هفت روز گذشته است. ارزش HGPT با ۰.۰۷۲ دلار در زمان نگارش این مطلب، در یک هفته گذشته ۲۰٪ رشد کرده است. 

افزایش تقاضای HGPT قیمت آن را در ۳ ژوئن (۱۴ خرداد) به بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA) رساند. هر چند که اصلاح روز گذشته بازار، باعث شد این توکن با کاهش قیمت جزئی روبرو شود. 

اگر گاوها دوباره دست به خرید بزنند، می‌توان انتظار رشد قیمت تا ۰.۰۸۲ دلار و سپس تا ۰.۱۰۸ دلار را داشت. توجه داشته باشید که سطح ۰.۰۱۰۸ دلار سقف تاریخی آن است و احتمالا در این سطح با مقاومت شدیدی روبرو شود.

نمودار روزانه قیمت هایپر جی پی تی - منبع: تریدینگ ویو
نمودار روزانه قیمت هایپر جی پی تی – منبع: تریدینگ ویو

اما اگر فشار فروش بر خرید سنگینی کند، ممکن است خرس‌ها کنترل کامل را به دست بگیرند.

بد آیدیا (Bad Idea)

بد آیدیا که به عنوان یک آزمایش غیرمتمرکز ترکیبی از بلاکچین، هوش مصنوعی و سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) توصیف می‌شود، ارزش آن در هفته گذشته ۱۶٪ افزایش یافته است.

نمودار روزانه قیمت بد آیدیا - منبع: تریدینگ ویو
نمودار روزانه قیمت بد آیدیا – منبع: تریدینگ ویو

روز گذشته، برای بازار به حمام خون تبدیل شد و به دنبال آن، بد آیدیا نیز با کاهش قیمت روبرو شد. با این وجود، بد آیدیا رشد هفتگی خوبی داشته است که آن را در بین بهترین‌های هفته گذشته قرار می‌دهد. روند قیمتی بد آیدیا به گونه‌ای است که احتمال می‌رود در روزهای آینده، روند صعودی خود را دوباره ادامه دهد و سودآور شود. کاهش قیمت فعلی را می‌توان به عنوان فرصتی برای خرید در کف حساب کرد.

مطالب گفته شده در این مطلب به هیچ عنوان پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست و تنها اهداف آموزشی دارند، بنابراین نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری از سوی تیم میهن بلاکچین در نظر گرفت.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا