اخبار آلتکوین

تریدر معروف ۵ آلت کوین قدرتمند حال حاضر را معرفی کرد

یکی از تحلیلگران پرآوازه ارزهای دیجیتال‌ پنج آلتکوین را معرفی کرده که معتقد است علیرغم شرایط نابسامان بازار، بزودی قدرت خود را نشان خواهند داد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

JASMY و ورم‌هول مستعدترین‌ها

به گزارش میهن بلاکچین، این تریدر رمزارز که با نام مستعار آلت کوین شرپا (Altcoin Sherpa) شناخته می‌شود، به دنبال‌کنندگان خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X گفته که پروتکل لایه اول اینجکتیو (INJ)، پروتکل کراس چین ورم‌هول (W)، پروژه عمومی‌سازی داده جزمی‌کوین (JASMY)، راه‌حل مقیاس‌پذیری بیت کوین لایه دوم استکس (STX) و بلاکچین لایه اول تون کوین (TON) همگی در این بازار به طور کلی رنج، صعودی به نظر می‌رسند:

برای داشتن معاملات فعال روی این موارد تمرکز کنید؛ بسیاری از گزینه‌های دیگر در حال حاضر ضعیف به نظر می‌رسند.

به گفته این تحلیلگر، ورم‌هول یکی از انتخاب‌های برتر اوست. با این حال، او هشدار داده که هنوز امکان پولبک و کاهش قیمت توکن ‌W وجود دارد.

W یکی از قوی‌ترین کوین‌های موجود در حال حاضر است. اگر دائم معامله می‌کنید، باید به این رمزارز توجه کنید. من می‌خواهم W را در زمان شکست صعودی آن بخرم. اگر دیدید که قیمت آن به شدت پولبک زده، یعنی همچنان در همان محدوده معامله می‌شود و برای حرکت بزرگی که همه ما می‌خواهیم آماده نیست.

منبع: حساب x آلت کوین شرپا
منبع: حساب x آلت کوین شرپا

W در زمان نگارش این خبر به قیمت ۰.۵۴۵۹ دلار معامله می‌شود و در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲.۳۵٪ اصلاح شده است.

آلت کوین شرپا سپس به JASMY می‌پردازد و می‌گوید که این توکن «بسیار قدرتمند» به نظر می‌رسد و احتمالاً قبل از اصلاح به ‌مقاومت خود خواهد رسید.

JASMY بسیار قوی ظاهر شده است. من نمی‌دانم چه کاری انجام می‌دهد، اما امروز حرکتی نکرده است. به نظر می‌رسد قیمت آن قبل از هر پولبک قابل‌توجهی می‌تواند به ۰.۰۶۷ دلار برسد.

منبع: حساب x آلت کوین شرپا
منبع: حساب x آلت کوین شرپا

JASMY در زمان نگارش این خبر با قیمت ۰.۰۳۵۴۳ دلار معامله می‌شود و در ۲۴ ساعت گذشته ۶.۶۹٪ اصلاح داشته است.

منبع
دیلی هودل

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا