اخبار آلتکوین

بررسی نظر ۲ تحلیلگر مطرح درباره بیت کوین، اتریوم و ۳ آلت کوین که در موقعیت خوبی قرار دارند

تحلیلگران در تلاش هستند با بررسی بازار بیت کوین و اتریوم، آلت کوین‌هایی را پیدا کنند که در موقعیت خوبی قرار دارند.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

به گزارش میهن بلاکچین، تحلیلگری به اسم دون‌آلت (DonAlt) معتقد است تا زمانی که اتریوم سقوط فاجعه‌باری را تجربه نکند، همچنان عملکرد ضعیفی نسبت به سایر ارزها خواهد داشت. او ادامه داده است:

همه توکن‌ها در حال سقوط‌اند. اتریوم هم در حال سقوط است، اما با شدت کم‌تری. هولدرهای اتریوم باید خوشحال باشند، چون زمان آن‌ها فرا رسیده است (ارزش اتریوم به دلار کاهش یافته، اما نسبت به سایر شت کوین‌ها افزایش یافته است). من واقعا فکر می‌کنم در حال حاضر تنها راه برای افزایش قیمت اتریوم همین است. اتریوم تنها در صورتی که همه توکن‌ها سقوط کنند، می‌تواند عملکرد بهتری نسبت به سایر ارزها داشته باشد. به محض اینکه اوضاع بهتر شود، سایر ارزها به طرز چشمگیری از اتریوم پیشی خواهند گرفت تا زمانی که ETH وارد فاز تسلیم (capitulation) شود. در آن موقع احتمالا دوباره رشد می‌کند.

دون‌آلت از سپتامبر سال گذشته (شهریور ۱۴۰۲) نسبت به اتریوم دیدگاه نزولی داشت. او عملکرد اتریوم را در برابر بیت کوین (ETH/BTC) دنبال می‌کرد. در آن زمان ETH/BTC با قیمت ۰.۰۶ BTC معامله می‌شد اما در حال حاضر با سقوطی ۲۰ درصدی به ۰.۰۴۸۷ BTC رسیده است. با این حال دون‌آلت نسبت به آینده بیت کوین و تثبیت آن خوش‌بین است. او خاطرنشان کرده است:

شرایط بیت کوین در تایم فریم‌ پایین و در بالای مرز ۶۸٬۳۰۰ دلار خوب است. با این حال اگر قیمت BTC به زیر ۶۵٬۰۰۰ دلار برسد، این ارز دیجیتال در شرایط وحشتناکی قرار می‌گیرد. به نظر من، BTC بین این دو حالت مردد است. هر چه تثبیت فعلی آن طولانی‌تر شود، برای بازار بهتر است. اگر بازار بتواند حرکت بیت کوین ۳۰٬۰۰۰ دلار به ۶۰٬۰۰۰ دلار را هضم کند، راحت‌تر به قیمت ۸۰٬۰۰۰ دلار می‌رسد.

نمودار قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین – منبع: شبکه اجتماعی اکس

یک تحلیلگر سرشناس دیگر به اسم آلت کوین شرپا (Altcoin Sherpa) معتقد است که قیمت بعضی از آلت کوین‌ها در روزهای آینده چند برابر می‌شود. این تحلیلگر در شبکه اجتماعی اکس (توییتر سابق) به ۲۱۳٬۹۰۰ دنبال‌کننده خود اعلام کرد که توکن ورم‌هول (W) پس از ایردراپ و لیست شدن در چند صرافی، پتانسیل رشد قابل‌توجهی دارد. او ادامه داد:

برای رسیدن به سود خوب، به صورت بلندمدت روی ورم‌هول سرمایه‌گذاری کنید. منتظر بمانید تا کسانی که ایردراپ آن را دریافت کرده‌اند، توکن‌هایشان را به سرعت بفروشند. قیمت این ارز دیجیتال در هر صورت به طور قابل‌توجهی افزایش خواهد یافت. این پروژه همکاری نزدیکی با جامپ تریدینگ (Trading Group) دارد و می‌تواند از قدرت آن استفاده کند.


نمودار قیمت ورم‌هول
نمودار قیمت ورم‌هول – منبع: شبکه اجتماعی اکس

این تحلیلگر باور دارد که توکن W می‌تواند روند آلت کوین دیگری به اسم ژوپیتر (JUP) را تکرار کند. او خاطرنشان کرد:

می‌توانید از JUP به عنوان یک الگو استفاده کنید. انتظار ندارم که فشار فروش W در روزهای اولیه به اندازه JUP باشد، اما باید ببینیم چه می‌شود. به نظر من اگر آن را بخرید و فقط برای چند هفته نگه دارید، سرمایه‌ خود را احتمالاً چند برابر می‌کنید. البته این مسئله به وضعیت بیت کوین هم بستگی دارد.

نمودار قیمت ژوپیتر
نمودار قیمت ژوپیتر – منبع: شبکه اجتماعی اکس

آلت کوین شرپا در ادامه با اشاره به اصلاح سولانا (SOL) خاطرنشان کرد:

اگر قیمت سولانا به ۱۶۰ دلار تا ۱۴۰ دلار رسید، آن را بخرید. این محدوده‌ها فرصت خرید بسیار خوبی محسوب می‌شوند.

نمودار قیمت سولانا
نمودار قیمت سولانا – منبع: شبکه اجتماعی اکس

این تحلیلگر علاوه بر این تاکید کرد که اصلاح آلت کوین سلستیا (TIA) هم فرصت خرید بسیاری خوبی محسوب می‌شود. او سپس ادامه داد:

بسیاری از آلت کوین‌ها طی چند هفته گذشته روند نزولی داشتند. ارزهایی مثل بلر (BLUR) و TIA در نقاط کلیدی قرار دارند، اما ممکن است پایین‌تر هم بروند. با این حال، همچنان توصیه می‌کنم با استفاده استراتژی میانگین هزینه دلاری (DCA) روی آلت کوین‌های موردنظر خود سرمایه‌گذاری کنید. من هنوز فکر می‌کنم بسیاری از آن‌ها پتانسیل بسیار خوبی دارند.


نمودار قیمت سلستیا
نمودار قیمت سلستیا – منبع: شبکه اجتماعی اکس

نمودار این تحلیلگر از قیمت سلستیا نشان می‌دهد که به نظر او، TIA ممکن است قبل از رشد خود تا محدوده ۱۰ دلار سقوط می‌کند.

منبع
دیلی هادلدیلی هادل

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا