اخبار آلتکوین

معرفی ۲ آلت کوین که پشتوانه فاندامنتال خوبی برای بول ران بعدی دارند

تحلیلگران صندوق سرمایه‌گذاری پنترا کپیتال (Pantera Capital) در گزارش جدید خود به ۲ آلت کوین اشاره کرده‌اند که با توجه به پشتوانه فاندامنتال خود می‌توانند در بول ران بعدی به رشد خوبی برسند.

به گزارش میهن بلاکچین، اریک لو (Erik Lowe) و کازمو ژیانگ (Cosmo Jiang)، تحلیلگران پنترا کپیتال، در گزارش جدید این شرکت تلاش کردند پروژه‌هایی را معرفی کنند که پشتوانه فاندامنتال خوبی دارند. آن‌ها اعلام کردند:

توکن‌های پروتکل‌هایی که محصول خوبی ارائه کرده‌اند، تیم‌های مدیریتی قوی دارند و مسیری برای اقتصاد اکوسیستم خود مشخص کرده‌اند، در چرخه بعدی بهترین عملکرد را خواهند داشت.

تحلیلگران پنتورا کپیتال دیجیتال در گزارش خود ابتدا به استکس (STX) اشاره کردند که هدف آن کمک به بهبود مقیاس‌پذیری شبکه بیت کوین و اضافه کردن قراردادهای هوشمند به آن است. آن‌ها ادامه دادند:

ماموریت استکس برای بهبود نوآوری بیت کوین، هم هیجان‌انگیز و هم به موقع است. جالب اینجا است که در حال حاضر، استکس جامع‌ترین شبکه لایه دومِ شبکه بیت کوین محسوب می‌شود. این در حالی است که در اکوسیستم اتریوم ده‌ها راهکار لایه ۲ وجود دارد و همگی باید با هم رقابت کنند. هرچند که در آینده ممکن است چند راهکار لایه ۲ دیگر هم در شبکه بیت کوین به وجود بیاید، استکس همچنان اولین شبکه لایه ۲ آن محسوب می‌شود و به نظر ما تا مدت‌ها می‌تواند مزیت رقابتی خود را حفظ کند.

نمودار روزانه قیمت استکس
نمودار روزانه قیمت استکس – منبع: TradingView

تحلیلگران شرکت مذکور در بخش دوم گزارش خود روی آلت کوین DYDX تاکید کردند که توکن بومی صرافی غیرمتمرکز dYdX محسوب می‌شود. آن‌ها خاطرنشان کردند:

مدل کسب‌وکار dYdX مستقیم و ساده است. آن‌ها کارمزدها (۰.۰۲٪ از حجم معاملات) را جمع‌آوری می‌کنند و از آن برای جذب مشتری جدید استفاده می‌کنند. این صرافی در اواخر سال گذشته استراتژی تخصیص سرمایه‌اش را تغییر داد تا با توجه به راه‌اندازی نسخه چهارم خود، کارمزدهایش را در قالب پاداش استیکینگ بین هولدرهای توکن DYDX توزیع کند. سود پروتکل dYdX اکنون مستقیماً بین هولدرهای این توکن توزیع می‌شود و ارزش آن را افزایش می‌دهد.

نمودار روزانه قیمت DYDX
نمودار روزانه قیمت DYDX – منبع: TradingView
این مطلب جنبه آموزشی دارد و به هیچ عنوان نباید توصیه‌ای برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شود.

منبع
دیلی‌هادل

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا