اخبار خارجی

سایت Uniswap.com به صرافی سوشی سواپ ریدایرکت می‌شود

مشخص نیست چه کسی، اما شخصی در حال ریدایرکت کردن آدرس دامنه یونی سواپ دات کام Uniswap.com به سایت صرافی غیرمتمرکز Sushiswap است. قابل ذکر است که دامنه اصلی صرافی یونی‌سواپ به آدرس Uniswap.org برقرار است و دسترسی به امکانات این صرافی از این طریق امکان‌پذیر است.

در تاریخ ۱ می آدرس Uniswap.com غیرفعال بوده و خدمات این سایت در دسترس نبوده است. به نظر می‌رسد شخصی این دامنه را خریداری کرده و آدرس آن را به صرافی غیرمتمرکز سوشی‌سواپ ری‌دایرکت کرده است.

با اینکه این دامنه با آدرس صرافی یونی‌سواپ همخوانی دارد، اما همانگونه که در بالا ذکر شد این دامنه به سایت اصلی معاملات این صرافی وابسته نمی‌باشد. بر اساس راهنمای تجاری شرکت آزمایشگاه‌های یونی‌سواپ، UNISWAP®, UNI™ و  UNISWAP LABS™ توسط شرکتی که صرافی Uniswap را عرضه کرده است به عنوان ترید مارک‌های آن معرفی شده‌اند.

در این زمان مشخص نیست که چه شخصی این دامنه را خریداری کرده است. یکی از توسعه‌دهندگان صرافی سوشی سواپ در توییتر نوشته است اعضای تیم این صرافی، به جز دو دامنه اصلی با پسوندهای .fi و .org ، دامنه‌ دیگری تهیه نکرده‌اند.

سایت Uniswap.com تا سال ۲۰۱۷ یک بازار معاملاتی کالا بوده است؛ اما از سال ۲۰۱۸ تا کنون این سایت به صورت غیر فعال باقی مانده بود تا اینکه در اوایل ماه می ۲۰۲۱ شخصی دامنه این سایت را خریداری کرده است.

علاوه بر یونی سواپ دات کام، دامنه Pancake.com نیز از ماه مارس تاکنون به صورت اتوماتیک ترافیک ورودی را به سایت سوشی سواپ ارجاع می‌دهد.

منبع
theblockcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا