اخبار اتریوماخبار عمومیاطلاعیه صرافی

حجم معاملات صرافی یونی‌ سواپ به کوین بیس رسید

حجم معاملات روزانه صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ از ابتدای سال ۲۰۲۲ حدود ۲۲٪ افزایش یافته است و در حال حاضر از لحاظ ارزش حجم معاملات این صرافی غیرمتمرکز تقریبا برابر با صرافی متمرکز مشهور کوین بیس شده است. برایان آرمسترانگ مدیرعامل صرافی کوین بیس در واکنش به این آمار اعلام کرد که این مقایسه درست و دقیق نیست.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یو تودی، کلارا مدالی (Clara Medalie) از مدیران پلتفرم تحلیلی کایکو در توییتی آمار مورد اشاره را منتشر کرد.

مطابق این آمار در ابتدای سال میلادی جاری از مجموع حجم معاملاتی صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ و صرافی کوین بیس، حدود ۲۷٪ مربوط به یونی سواپ و مابقی مربوط به کوین بیس بوده است. در حال حاضر این میزان به ۴۹٪ رسیده است. این بدان معنی است که حجم معاملات روزانه ان‌ها از لحاظ ارزش دلاری تقریبا برابر شده است.

مقایسه حجم معاملاتی یونی سواپ و کوین بیس

پس از انتشار این آمار برایان آرمسترانگ مدیرعامل صرافی کوین بیس در پاسخ به این توییت مطلبی را منتشر کرد.

آرمسترانگ در این توییت ضمن تبریک به یونی سواپ بابت رشد اخیر خود اعلام کرد که مقایسه صورت گرفته دقیق نیست و فقط یکی از محصولات کوین بیس (صرافی متمرکز) را مورد بررسی قرار داده است. کلیه کسب و کارهای مجموعه کوین بیس شامل سواپ‌های داخل کیف پول‌های اختصاصی کوین بیس و روت تریدهای این مجموعه با صرافی‌های غیرمتمرکز در این آمار نظر گرفته نشده است.

توییت آرمسترانگ در خصوص مقایسه حجم معاملاتی کوین بیس با یونی سواپ

کلارا مدالی در ادامه دلایل رشد یونی سواپ را موارد زیر اعلام کرده است:

  • کاهش چشمگیر کارمزد در شبکه اتریوم
  • حجم بالای نقدینگی موجود در سواپ استیبل کوین‌های مختلف
  • ارائه یکی از قدرتمندترین استخرهای نقدینگی بیت کوین رپد شده (WBTC) و اتریوم سپرده‌گذاری شده (stETH) در یونی سواپ

منبع
u.today

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا