اخبار آلتکوین

رای گیری پاداش‌های استیکینگ و Delegation یونی سواپ به تعویق افتاد؛ ماجرا چیست؟

بنیاد یونی سواپ که بر صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ نظارت دارد، از تأخیر در رأی‌گیری برای پاداش استیکینگ UNI خبر داده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، این رای که ابتدا برای جمعه برنامه‌ریزی شده بود، به دلیل نگرانی‌های مطرح شده توسط یکی از استیک‌هولدرها که نیاز به بررسی بیشتر دارد، به تعویق افتاد.

نگرانی یکی از سهام‌داران منجر به تعویق برنامه شد

بنیاد یونی سواپ در بیانیه‌ای که در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توییتر سابق) به اشتراک گذاشته شد، این وضعیت را اینگونه توضیح داد:

هفته گذشته، ما اعلام کردیم که اولین پروپوزال برای فعال کردن حاکمیت پروتکل یونی سواپ امروز به صورت آنچین دیپلوی می‌شود. در هفته گذشته، یکی از ذینفعان (سهام‌داران) مشکلی در رابطه با این پیشنهاد را مطرح کرد که مستلزم اهتمام بیشتر برای بررسی کامل آن است. به دلیل همین طبیعت غیرقابل تغییر و حساسیت ارتقای پیشنهاد شده، مجبور به تعویق انداختن این رای شدیم.

بنیاد یونی سواپ بابت این تاخیر عذرخواهی کرد و به جامعه برای به روز رسانی‌های مداوم و جدول زمانی مشخص‌تر در آینده اطمینان داد.

پروپوزال یونی سواپ

پروپوزال مورد بحث که در ماه فوریه ارائه شد، با هدف پاداش دادن به استیک‌هولدرها و نمایندگان (Delegators) یونی سواپ برای مشارکت با کیفیت آنها ایجاد شد. هولدرهای UNI موظف بودند توکن‌های خود را از قبل برای شرکت در روند رای‌گیری برنامه‌ریزی شده برای ۳۱ می (۱۱ خرداد) به پلتفرم تفویض (Delegate) کنند.

احتمال اعمال فشارهای خارجی

دن رابینسون (Dan Robinson)، محققی از پارادایم (Paradigm)، تأثیرات احتمالی بیرونی را بر به تعویق انداختن این رای‌گیری برجسته کرد. رابینسون در پست خود در X، از اینکه یک سرمایه‌دار بزرگ خطرپذیر (VC) تلاش کرد تا فرآیند حاکمیت را برای به تأخیر انداختن پروپوزال‌های جامعه به نفع پروژه‌های خود دستکاری کند، ابراز ناامیدی کرد. با این حال، رابینسون هویت این شرکت سرمایه‌گذاری خطر پذیر را فاش نکرد.

با این وجود، تصمیم بنیاد یونی سواپ بر اهمیت بررسی کامل و مشارکت استیک‌هولدرها در حاکمیت غیرمتمرکز، با هدف حفظ اعتماد و شفافیت در جامعه تاکید می‌کند.

واکنش قیمت توکن یونی سواپ

پس از اعلام تعویق رای گیری، قیمت یونی سواپ کاهش قابل توجهی را تجربه کرد. کندل روز گذشته یونی سواپ با ۷.۴٪ کاهش قیمت بسته شد. در حال حاضر توکن یونی سواپ با قیمت ۹.۹۳ دلار در حال معامله است.

نمودار روزانه قیمت یونی سواپ – منبع: تریدینگ ویو

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا