اخبار آلتکوین

یونی سواپ پیش از آغاز «رای‌گیری برای مکانیزم کارمزد جدید» دارایی‌های خود را فاش کرد؛ واکنش مثبت قیمت UNI

بنیاد یونی‌سواپ (Uniswap) رأی‌گیری آنچین تا ۳۱ می (۱۱ خرداد) را برای پروپوزالی با هدف ایجاد مکانیزم کارمزد جدید اعلام کرده است. این پروپوزال گامی اساسی به سوی اجرای جمع‌آوری و توزیع خودکار کارمزد در استخرهای Uniswap V3 را نشان می‌دهد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، در صورت تایید این پروپوزال، مالکیت شبکه اصلی UniswapV3Factory به یک نسخه دیپلوی‌شده جدید از V3FactoryOwner منتقل می‌شود. هرچند که این رای‌گیری، کارمزدها را فعال نمی‌کند و برای فعال‌سازی آن، یک پروپوزال دیگر ایجاد خواهد شد.

بنیاد یونی‌سواپ دارایی‌های خود را فاش می‌کند

بنیاد یونی‌سواپ از هولد ۴۱.۴۱ میلیون دلار ارزهای فیات و استیبل‌کوین و همچنین ۷۳۰٬۰۰۰ توکن UNI تا پایان سه ماهه اول خبر داد. این دارایی‌ها برای اعطای کمک هزینه، فعالیت‌های عملیاتی و پاداش کارکنان تعیین شده‌اند.

۵ ارز دیجیتال برتر کارمزدساز - منبع: Cryptofees
۵ ارز دیجیتال برتر کارمزدساز – منبع: Cryptofees

طبق گزارش CryptoFees، یونی‌سواپ در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۳.۲ میلیون دلار کارمزد به دست آورده است که به طور میانگین در هفته گذشته ۳.۴ میلیون دلار بوده است و موقعیت خود را به عنوان یک بازیگر اصلی در بخش مالی غیرمتمرکز مستحکم کرده است.

پاسخ یونی‌سواپ به چالش‌های قانونی

همچنین یونی‌سواپ پاسخی به اطلاعیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارائه کرده است و از این نهاد قانون‌گذار خواسته است که اتهامات خود علیه این شرکت را کنار بگذارد. SEC، یونی سواپ را به فعالیت به عنوان یک صرافی و کارگزار اوراق بهادار ثبت نشده و نقض قوانین متهم کرده است. Uniswap Labs استدلال کرد که SEC فاقد صلاحیت قانونی برای طبقه‌بندی این پروتکل غیرمتمرکز تحت دسته‌بندی قانونی فعلی است.

واکنش صعودی قیمت UNI

پس از آغاز رای‌گیری برای این پروپوزال، توکن UNI واکنش مثبتی نشان داد و روز گذشته به مقدار ۱۱٪ رشد کرد. در حال حاضر قیمت یونی‌سواپ ۱۱.۱۸ دلار است و به نسبت دیروز مقداری اصلاح داشته است.

نمودار روزانه قیمت یونی سواپ
نمودار روزانه قیمت یونی سواپ؛ منبع: تریدینگ ویو

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا